Breadcrumbs

DOJÍT NA VRCHOL SPOLEČNĚ

DOJÍT NA VRCHOL SPOLEČNĚ

Orgasmu sama dosahujete bez problémů, ale s partnerem je to těžké? Podívejte se na tipy Alix Fox, jak maximalizovat šance na dosažení orgasmu zároveň s partnerem.

Klíčovou součástí poznávání svého sexuálního já je masturbováním a sólo experimentováním [ODKAZ NA ČLÁNEK 2] zjistit, jaké druhy doteků vás vzrušují, co vás rozpálí a přivede k orgasmu. Samostatné objevování toho, co na vás zabírá, je skvělým základem pro vybudování úžasného partnerského sexu.

Není ale neobvyklé, že žena zjistí, že i když se sama dokáže k orgasmu přivést o samotě, s partnerem to prostě nejde. Orgasmus dezertuje!

Můžou za to fyzické i psychické faktory: styl a intenzita stimulace možná nejsou takové, jaké byste potřebovala, nebo možná nejste doopravdy uvolněná, abyste nechala věcem volný průběh. 

Ruku k dílu může přiložit gel Durex Intense Orgasmic, který při pohlavním styku zvyšuje citlivost klitorisu. Ale žádný produkt nesedí perfektně všem ani nevyřeší všechny problémy, zvlášť když to, proč se orgasmus pořád schovává za dveřmi, ovlivňují emocionální prvky.

Takže zde je několik tipů, jak zařídit, aby byl sex skvělý i ve dvojici a aby se zvýšila pravděpodobnost, že se plachý orgasmus dostaví – i když má publikum.

JÁ TI UKÁŽU:

Masturbujte před partnerem, aby se naučil, kde a jak přesně stimulovat, od největšího experta – vás! Kromě toho, že jde o vzdělávací cvičení, může to být velmi erotické. Řekněte partnerovi, aby si sedl na židli čelem k posteli, a sdělte mu, že bude divákem show – a že vyžadujete jeho náležitou pozornost. Pokud vás oba vzrušuje sprostá mluva, řekněte mu, ať popisuje každý váš pohyb: místo, kterého se dotýkáte, rychlost, jakou pohyb provádíte, jestli prsty pohybujete v kruzích nebo nahoru a dolů. Kromě toho, že je toto popisování nahlas opravdu sexy, když partner říká, co vidí, lépe si to zapamatuje a později bude tuto lekci moci uvést v praxi.

SCHOVÁVANÁ:

Pokud jste nervózní, když vás partner pozoruje při hrátkách sama se sebou, můžete ho požádat, aby vás sledoval zpoza polootevřených dveří. Mnoha ženám to dodá pocit, že jsou v místnosti samy, takže snadněji odhodí zábrany, a pro mnoho mužů je voyeurismus či „špehování“ této „soukromé chvilky“ partnerky neskutečně sexy. Případně mu můžete říct, aby se posadil za vás – abyste ho neviděla, jak se dívá – a ruce si položil na vaše, aby přesně cítil, jak se sama masírujete a laskáte.

NAJDĚTE SEXUÁLNÍ POLOHY, KTERÉ NAPODOBUJÍ MASTURBACI:

Ležíte při „samoobsluze“ na břichu? Nebo máte nohy těsně u sebe? Zkuste mít sex v polohách, v nichž je vaše tělo v podobné pozici, v níž při sólo akci dosahujete orgasmu, abyste tento efekt kopírovala.

PRAKTIKUJTE S „PŘÍTELEM NA BATERKY“:

Když si pro použití o samotě koupíte vibrátor přibližně stejné velikosti a tvaru jako penis vašeho partnera, můžete objevovat úhly penetrace a rytmy přirážení, které mohou fungovat nejlépe, až budete spolu.

BUĎTE MISTREM POMOCÍ MASKY:

V ideálním světě bychom všichni byli hrdí, necítili stud a byli smíření se svým tělem. Tento druh kladného přístupu ke svému tělu je rozhodně skvělá věc, o kterou bychom měli usilovat. Mezitím ale existují způsoby, jak se vyrovnávat s problémy, zatímco pracujete na tom, jak se kvůli nim cítíte; triky, díky nimž se budete cítit svobodně a dostatečně sebejistě na to, abyste si úžasný sex užili přímo... což může zase pomoci tomu, abyste se ve svém těle cítili celkově výborně.

Pokud si děláte starosti s tím, jak vypadáte během sexu, magickým nástrojem může být maska na oči. Nasaďte ji partnerovi, ať nemáte pocit, že na vás zírá (a když mu „odstřihnete“ oči, rozjitří to jeho další smysly a přidá na vzrušení). Nebo si ji nasaďte jen sama: můžete se tak soustředit na to, co cítíte při každém dotyku a pohybu, a nerozptylujete se tím, jak vypadáte. Kromě toho může být konejšivě lichotivý a romantický svit svíček; prostředí ještě víc dokreslí vonné svíčky.

CAT: BUDETE PŘÍST?

Poloha CAT (coital alignment technique) je sexuální poloha pro maximalizaci stimulace klitorisu při pohlavním styku. Hodně se podobá klasické misionářské poloze, jen s tím rozdílem, že muž, který je nahoře, penis zasouvá z pozice přibližně o 15 centimetrů výše na těle ženy než obvykle: spodní část nebo kořen penisu tak silně přiráží na klitoris. Žena může partnera obejmout nohama nebo je mít u sebe. Rychlé přirážení je v této poloze obtížné, ale jemné společné pohyby můžou vést k ohromujícím výsledkům.

NEŽ SKOČÍTE NA AKTIVITY S HVĚZDIČKOU, SKOČTE SI NA ZÁCHOD:

Močení po pohlavním styku pomáhá předcházet infekcím pohlavních cest, protože odplavuje všechny bakterie zanesené do močové trubice při sexu. Ale vymočit se před sexem je také dobrý nápad. Některé ženy těsně před dosažením orgasmu mají pocit, jako by se jim chtělo močit, takže své pocity zadržují ze strachu, že se před partnerem pomočí. Pokud víte, že máte prázdný močový měchýř, budete se méně strachovat a můžete své pocity nechat dojít až k orgasmu.

SESTAVTE SI PRO SVŮJ KONCERT SEZNAM SKLADEB:

Podkreslení sexu hudbou nevytvoří jen smyslnou atmosféru. Překryje to také zvuky, jako je vrzání postele – což může být inhibitor orgasmu, když se bojíte, že budete rušit rodinu nebo spolubydlící, nebo vás to prostě jen ruší. A buďme upřímní: během sexu slyšíme i dost pšoukacích a čvachtacích zvuků! I když jde o přirozený důsledek vtlačování vzduchu penisem do vagíny – a opětovného unikání – a nejlepší je se jim zasmát nebo je ignorovat, některé lidi přivedou do rozpaků do té míry, že jim zkazí náladu a zaženou orgasmus. Hudba je může překrýt, a pokud bude muž místo rychlého pumpování kroužit boky pomalými, plynulými, třecími pohyby, tyto „pšouky“ budou méně pravděpodobné. Opravdu!

Alix Fox

Alix Fox je držitelkou několika novinářských ocenění, hlasatelkou a odbornicí na vzdělávání v oblasti sexu. Uvádí podcasty The Guardian Close Encounters (Blízká setkání), pravidelně se objevuje v show The Modern Mann, kde se zabývá erotickou agonií, a působí jako odbornice na sex a vztahy pro značku Durex. Alix přispívá do publikací, jako je Marie Claire, Glamour, Cosmo, LOOK, Time Out, Vogue, The Independent a mnoho dalších, a pravidelně spolupracuje s charitativní organizací Brook, která se zabývá sexuálním zdravím. Je horlivou zastánkyní otevřené a upřímné konverzace o sexu a domnívá se, že by každý měl mít přístup ke spolehlivým informacím, které ho přivedou k nejsvobodnějšímu, nejzdravějšímu a nejšťastnějšímu sexuálnímu já.