Breadcrumbs

Sexualita

Durex sexuální pomůcky – naučte se improvizovat

Durex sexuální pomůcky – naučte se improvizovat

Erotické pomůcky vám pomohou okořenit váš sexuální život. Nebojte se, pokud zrovna nebude mít vaší oblíbenou sexuální pomůcku po ruce, protože stačí trochu improvizace a určitě si najdete způsob, jak docílit svého. Durex vám ukáže, že v domácnosti máte opravdu spousty erotických hraček, které se vám, ani na první pohled nemuseli zdát.
Poznejte své tělo – vzájemná masturbace

Poznejte své tělo – vzájemná masturbace

I když je to stále trochu tabu, tak masturbace je zcela přirozená. Dokonce podle studií přibližně 94 % můžu se k tomu veřejně přiznává a u žen se jedná také o veliké procento, okolo 85 %. Pojďme se společně podívat, co vám masturbace přináší a jaké má pozitiva.
Čistá mysl – lepší sex

Čistá mysl – lepší sex

Mít skvělý sex není pouze o fyzické stránce jedince, ale i vnitřním rozpoložení. Je naprosto zřejmé, že pokud nebudete mít chuť na sex, tak to bude stát za starou bačkoru.
Virus zika a sex

Virus zika a sex

Virus zika se šíří po světě a nyní je možné se jím nakazit pohlavním stykem. Jedná se o onemocnění původně způsobované komáry. Nejčastějšími příznaky jsou vyrážka, horečka, bolest kloubů a zánět spojivek, které trvají několik dní až týden – ale o tom, že jste virem zika nakaženi, nemusíte vědět až 28 dnů.