Breadcrumbs

Základy anatomie pro něj

Znej své tělo, miluj své tělo

Čím lépe své tělo znáte, tím více zábavy si užijete. I když většina mužů se intimně obeznámí se svým tělem už v raném věku, trochu víc teorie se může hodit. Poznejte detailně svůj penis a budete ho lépe zvládat.

Tělo penisu

To je hlavní část přirození, kde dochází ke ztopoření, když se muž vzruší. Mužům většinou připadá malý, tenký nebo prostě jinak nedokonalý, ale všeobecně jim mnohem víc záleží na jejich rozměrech než ženám. Každá velikost má své výhody.

Pokud je zakřivený, navštivte doktora, protože zakřivení může být zapříčiněno různými chorobami  (nebo poškozením při drsném sexu, ale toho byste si pravděpodobně všimli). Nicméně každý muž má penis lehce zahnutý, čímž se není nutné znepokojovat – a dokonce je tak snadnější dosáhnout na bod G.

Žalud

Často také nazývaný hlava penisu, je tou nejcitlivější částí. Věncový šev (kolem spodní části žaludu) a uzdička („šňůrka“ probíhající od žaludu k tělu penisu) jsou velmi citlivé, a tak bychom se na ně měli zaměřit při poskytování rozkoše  a vyhnout se jim, pokud je předčasná ejakulace problém.

Žalud se při vzrušení ztopoří a ztmavne, protože se naplní krví. Někteří muži mají plný žalud (někdy nazývaný hřib). Proto jim nesedí kondom, ale Durex vyvinul kondom šitý na míru právě tomuto typu, aby se i tito muži cítili pohodlně.

Močová trubice

Z této trubice při orgasmu vystřeluje ejakulát. Zatímco některým mužům se její stimulace líbí, pro jiné je to příliš intenzivní, takže se k ní chovejte opatrně. Vsunovat cokoliv do močové trubice se nedoporučuje, protože by se to mohlo zadrhnout a přece nechcete skončit v nemocnici.

Předkožka

Někteří muži si ji nechávají odstranit z náboženských nebo zdravotních důvodů (například je moc těsná – není dokázáno, zda je odstranění předkožky všeobecně zdravější). Předkožka pomáhá chránit žalud a také penis lubrikuje. Takže pokud žijete s mužem, který si ji nechal odstranit, asi budete muset nanést mnohem víc lubrikantu při manuálním uspokojování.

Poznejte detailně svůj penis a budete ho lépe zvládat