Breadcrumbs

Žádná rukavice, žádná taškařice

Jak ho přimět vzít si kondom

Zatímco někteří muži jsou dost rozumní na to mít u sebe a použít kondom, jiní se vás budou snažit přesvědčit, abyste měli sex bez něho. Chraňte se před nechtěných těhotenstvím a sexuálně přenosnými infekcemi (STI) používáním kondomu.

  1. Pokud muž řekne, že nechce použít kondom, sdělte mu, že nejste na těhotenství připravena. I když je muž ochoten riskovat STI, pravděpodobně nebude chtít, abyste otěhotněla.

  2. Použitím kondomu dokazujete tomu druhému respekt. Jestli vás nerespektuje natolik, aby chránil vás oba, stojí vůbec za to mít s ním sex?

  3. Pokud tvrdí, že vám chce být blíž, přesvědčte ho, že schopnost uvolnit se a vědět, že je sex bezpečný vás semkne mnohem víc, než kdybyste musela celou dobu přemýšlet o následcích.

  4. Pokud na tom trvá, sdělte mu, že ho nechcete vystavit riziku STI. I když jste v minulosti vašemu partnerovi dopřála orální sex, existuje šance nakažení.

  5. Když vám muž řekne, že vás bude po nechráněném styku víc milovat, odmítněte ho s tím, že kdyby vás miloval, nevystavil by vás takovému riziku.

  6. Pokud vás muž obviní z nevyzrálosti, protože s ním nechcete mít nechráněný sex, řekněte mu, že jste vyzrálá natolik, abyste chránila sama sebe. Vyzrálost je o vyvarování se zbytečných rizik.

  7. Perfektně padnoucí kondom dělá divy. Vyzkoušejte větší např. Comfort XL, pokud si stěžuje, že je příliš těsný.

  8. Jen málo mužů je alergických na latex. Nicméně dají se koupit nelatexové kondomy. 

  9. Když muž odmítne použití kondomu, odmítněte sex. Existují další způsoby, jak si užít zábavu a uspokojení bez riskování STI nebo nechtěného těhotenství – pokud není ochoten nasadit si kondom, měly byste se zamyslet, zda vůbec stojí za milostné hrátky.
Vyzkoušejte větší např. Comfort XL, pokud si stěžuje, že je příliš těsný...