Breadcrumbs

Vzmužte se!

Jak probírat kondomy se ženami

Asi si myslíte,  že muži jsou ti, kdo se musí obvykle nutit do kondomů, ale některé ženy jsou na tom stejně. Buďte s kondomy kamarádi a chraňte tak sami sebe.

  1. Pokud žena řekne, že to chce dělat bez kondomu, je to vážná věc. Jestli to vyžaduje po vás, po kolika před vámi? I když není nakažena sexuálně přenosnou infekcí (STI), - musíte si sáhnout do svědomí a zeptat se sami sebe, jestli jste připraveni na neplánované těhotenství?

  2. Použitím kondomu vyjadřujete partnerovi respekt. Povězte jí to. Jestli jí respektujete víc než ona sama sebe, je sex dobrý nápad? Pokud tvrdí, že vám chce být blíž, přesvědčte ji, že schopnost uvolnit se a vědět, že je sex bezpečný vás semkne mnohem víc, než kdybyste se museli celou dobu přemýšlet o následcích.

  3. Kondom oddálí vaši ejakulaci. Prozraďte jí své přání dopřát jí co největší potěšení.

  4. Některé kondomy jsou navrženy pro ještě záživnější sex. Sáhněte po kondomu Mutual Climax, který má zajistit společné vyvrcholení.

  5. Sdělte jí, že jí nechcete vystavit riziku STI. I když vám partnerka v minulosti dopřála jen orální sex, existuje šance nakažení.

  6. Jestli vás žena popíchne, že nejste muž, když se bojíte nechráněného sexu, dejte jí najevo, že jste dost dospělý na to, abyste se choval zodpovědně  – a to z vás dělá pravého muže. Jen málo žen je alergických na latex. Nicméně dají se koupit nelatexové kondomy. 

  7. Když žena odmítne použití kondomu, odmítněte sex. Jasně, je to těžké, ale existují další způsoby jak se zbavit stresu aniž byste riskovali STI nebo neplánované těhotenství.

  8. Bojíte se, že vás budou pomlouvat, když odmítnete sex bez kondomu? Ženy, které to odradí si necení vzájemného respektu. Sebevědomé ženy to budou považovat za silnou stránku –a s těmi je větší zábava randit.
Sáhněte po kondomu Mutual Climax, který zajišťuje spokojenost obou partnerů i v případě, že ženě nemusí kondomy sedět.