Breadcrumbs

Vyzkoušejte nové sexuální polohy

Na delfína

Rádi zkoušíte s partnerem nové věci? Pokud ano, tak je to jen a jen dobře. I v samotném sexu je přeci velice lákavé objevovat nové a nepoznané. Každý máte oblíbené polohy, ale můžete zkusit váš sexuální život obohatit minimálně o jednu novou. Pro polohu na delfína je zapotřebí být flexibilní a fyzicky zdatný. Zejména partnerka.

Jak na to:

Jedná se o oblíbenou polohu pro akrobaty. V poloze delfín žena dělá most tím, že tlačí stehna a boky ke stropu a zároveň se opírá o lokty a ramena, přičemž musí udržet hlavu a krk na podlaze. Muž si klekne mezi kolena ženy a pomáhá ji udržet boky nad zemí. Celou tu dobu je potřeba pronikat pomalými pohyby.

Výhody:

U obou partnerů se bude jednat o rychlé vyvrcholení. Partnerovým údem bude stimulována přední část pochvy a pokud se k tomu přidají i další napnuté svaly, tak o vzrušení nebudete mít nouzi.

Nevýhody:

Dosáhnout této polohy je fyzicky náročné a nedá se vydržet dlouho. Žena je vzhůru nohama a po delší době může pociťovat závratě.

Alternativy:

Vhodnou alternativou může být poloha tzv. motýl. Je to vcelku podobná poloha, kdy žena jakoby udělá znovu most, ale nohy si partnerka opře na partnerovy ramena. Partnerka je položená o něco výše, buď na stole nebo na posteli. Aby byla pro partnerku tato poloha dlouho příjemná, může si pod sebe dát karimatku, měkký polštář, atd.

Kolo svaté Kateřiny

Název této polohy se může zprvu zdát jako něco ze středověku, ale nebojte se. Tato poloha není na první pohled tolik náročná jako delfín, ale nenechte se zmást. Bude zapotřebí šikovnosti obou partnerů. Díky tomu ale budete mít intenzivnější sexuální zážitek.

Jak na to:

Muž a žena si sednou naproti sobě. Žena obepne nohama partnera kolem jeho trupu a v této chvíli partner vnikne do partnerky. Následně muž obepne jednou nohou partnerku a přidržuje jí v pozici. Hlavním cílem je udržet rovnováhu. Žena si pomáhá opřením o obě ruce a partner je opřený o loket. Penetrace může být hluboká a intenzivní.

Výhody:

Jedná se také o gymnastiku, kterou ocení oba partneři. Díky hluboké penetraci bude stimulován bod G a ještě může partner jednou rukou stimulovat klitoris partnerky.

Nevýhody:

U této polohy je zapotřebí trochu praxe. Vyhnete se tak trapným momentům - nebudete vědět, jak poskládat nohy tak, abyste si oba vyhověli. Také pokud partner „vyklouzne“ z partnerky - zasunutí penisu zpátky nemusí být tak jednoduché.

Alternativy:

Bez složitého proplétání nohou je například poloha, kdy si žena sedne čelem k partnerovi na stůl. Partner zasune penis do ženy a ta jej obepne nohami okolo pasu.