Breadcrumbs

Vyveďte ho z míry

Jak správně provést orální sex

Jen málo mužů si bude stěžovat, když se rozhodnete pro orální sex, i když si myslíte, že v něm nejste dost dobrá. Pokud nezapojíte ostré nehty nebo zuby, pravděpodobně se shledáte s kladnou odezvou. Nicméně existují způsoby, jak svou techniku vylepšit – a zahnat stereotyp.

Pro začátek - pamatujte, že dobrý orál je stejně tak o rukou, jako o ústech. Lubrikant vám hodně vypomůže. U postele mějte připravenu sklenici s vodou pro případnou potřebu hydratace a investujte do ochuceného lubrikantu. Nejen, že vaše ruce po něm budou lépe klouzat, ale orál tak bude příjemnější.

Ústní přenos STI (sexuálně přenosných infekcí) včetně  kapavky a syfilis je na vzestupu, takže pokud jste se nebyly otestovat, použijte kondom.

Při orálu záleží na rychlosti, hloubce a pohybu. Začněte pomalu a postupně zrychlujte. Dávejte pozor, která rychlost vyvolá nejlepší reakci. Porno většinou zobrazuje rychlé a drsné praktiky, ale smyslnější přístup se může také líbit. Některým mužům vyhovuje, když začnete zrychlovat, když se blíží jejich vyvrcholení. Řiďte se pohybem jeho boků a podle toho uzpůsobte tempo.

Pokud se vám to nelíbí, řekněte partnerovi, ať vás nechytá za hlavu. Pokud určíte tempo, snadněji se ujistíte, že se cítíte pohodlně. Vyzkoušejte různé polohy - například lehnout si na postel, hlavu a hrdlo zaklonit přes okraj, tak bude průnik pohodlnější.

Nechejte své ruce bloudit po jeho těle. Mnoha mužům se líbí, když si hrajete s jejich varlaty, někteří mají rádi stimulaci bradavek a jiní hrátky s prostatou. Měňte pozice, dokud nenarazíte na bod, kdy muž blaženě zavzdychá.

Měňte pozice, dokud nenarazíte na bod, kdy muž blaženě zavzdychá.