Breadcrumbs

V čem jsou speciální Durex lubrikační gely?

Pokud jste si mysleli, že lubrikační gely jsou pouze pro zvýšení vlhkosti, tak tomu tak není. Durex lubrikanty jsou skvělé i pro předehru. Vlhkost vám zaručí, ale i můžete díky gelům pociťovat takové touhy a vášně, o kterým se vám ani nezdálo. Díky lubrikantům se váš sex zlepší a bude daleko vášnivější.

Daleko více párů už používá lubrikant pravidelně při sexu a i během předehry. Díky výzkumu na státní univerzitě v Indianě[1] více než 2000 žen přiznalo, že díky lubrikantům si užívají intenzivnější a vášnivější sex, než předtím. Díky lubrikantům je daleko vyšší šance, že oba partneři dosáhnou orgasmu.

 

Z čeho jsou lubrikační gely vyrobeny?

Lubrikační gely mohou být vyrobeny ze směsí oleje, vody anebo silikonu. Nejběžněji se vyrábí na základě vodní báze. Jedná se například o populární Durex Play Feel, který navodí sametové a lehké pocity. Díky tomu svému složení, je pak snadné jej opláchnout obyčejnou vodou. Nejsou lepkavé, ani mastné.

Na silikonové bázi je lubrikant Durex Play Perfect Glide. Je příjemně hebký a snadno nevysychá, takže dlouho vydrží. Zaručí vám potřebnou vlhkost pro dlouhý a vášnivý sex.

Pokud budete chtít ozkoušet na různé hrátky gel na olejové bázi, tak vhodný pro to je Durex Real Feel.

 

Jak je mohu používat

Jak se říká, vlhčí je lepší. A v sexu zejména. Lubrikační gely už ale nemusíte používat pouze na to, ale jsou vhodné i na předehru, erotické masáže a i další hrátky. Nabídka výběru je velice široká a proto se nebojte experimentovat.

Nejdříve zkuste klidně experimentovat sami na svém těle. Poté se o tuto příjemnou zkušenost můžete podělit i se svým partnerem a uvidíte, jak se k tomu postaví. Ze začátku může mít k těmto sexuálním hrátkám ostych, ale pokud si to navzájem ukážete, že si tím vlastně ještě vylepšujete sex, tak budete určitě oba spokojeni. Není nic lepšího, než když se pustíte do  společného objevování sexu a rozkoše. Lubrikanty nemusí mít pouze zvlhčující účinky, ale mohou vám vzájemně navodit mrazivé, hřejivé, pulsující anebo ovocné rozkoše.

Lubrikační a masážní gely jsou perfektní kombinací s Durex kondomy. Užijete si parádní sex a hlavně i bezpečný. Jako dobrý tip na fantastickou předehru může být masážní gel Play Massage 2 in 1 s výtažkem stimulující guarany, který je i lubrikantem. Dokonale se uvolníte a nabudíte tělo a mysl na pořádnou jízdu.

 

Jaké pocity navodí lubrikanty?

Je pouze na vás, který lubrikant si vyberete, ale věříme, že budete plně spokojeni. Nebudete mít pouze báječný kluzký pocit, ale můžete vyzkoušet i různé ovocné příchutě. Tyto lahodné příchutě jsou přímo ideální pro orální hrátky. Další alternativou mohou být lubrikační gely, které vám navodí hřejivé a mraziví pocity. Dokonce tyto gely nemusíte používat odděleně a to pak uvidíte to vzrušení. S tím vám pomůže Durex Lovers Connect, s kterým si užijete vzájemnou rozkoš a uspokojení. Jedná se o balení dvou gelů, jeden má hřejivý a druhý chladivý efekt. Nebojte se experimentovat a klidně i na různých částech těla.

 

[1] Association of lubricant use with women's sexual pleasure, sexual satisfaction and genital symptoms: aprospective daily diary study. Journal of Sexual Medicine. Reece, M., Herbenick, D., Schick, V., Sanders,

S.A., Dodge, B., & Fortenberry, J.D. (in press)