Breadcrumbs

Tohle se většinou nestává...

Nejčastější mužské mindráky

Každý má mindráky a 'pochlapit se' neznamená, že musíte potlačovat své city. Přijmout sami sebe je víc chlapské. Zde jsou nejrozšířenější mužské mindráky.

  1. Velikost penisu: Příliš malý? Příliš velký? Tzv. shower (vypadá velký, když je ochablý,ale nezvětší se o moc při vzrušení) nebo tzv. grower (vypadá malý,ale o dost se zvětší, když je vzrušený)? Velikost penisu může zaměstnat vaši mysl víc, než je zdrávo. Porno je posedlé velikostí, ale malý penis sexu nebrání. Ve skutečnosti jsou nějaké sexuální aktivity i jednodušší. Jen se ujistěte, že máte kondom, který vám sedí.

  2. Erekce: Od nechtěných erekcí, kdy nejste v sexuální situaci (nebo samozřejmě, když jste) až po nedostatečnou tvrdost, když si chcete hrát, erekce mohou způsobit potíže. Nosit přiléhavé kalhoty je snadný způsob, jak své vzrušení držet pod kontrolou. A pokud se vám naopak nedaří postavit se, netrapte se tím. To vám vaše tělo pravděpodobně naznačuje, že to není to pravé místo na sex – nebo je to prostě jen další z mnoha životních nepříjemností. Chápající partnerka vás za to neodsoudí – asi ji jen budete muset ujistit, že vás skutečně přitahuje. Samozřejmě, že jestli vás přílišný pohyb nebo malý pohyb tam dole znepokojuje, nikdy se neostýchejte naštívit svého lékaře.

  3. Výkon: Mnoho mužů se domnívá, že čím déle sex trvá, tím lépe. Ve skutečnosti jde o kvalitu, ne o kvantitu. Místo toho snažit se myslet na něco, co vás nevzrušuje, dostaňte partnerku do varu ještě před samotných sexem a vy se mu pak zcela oddejte (pokud obvykle vyvrcholíte hodně brzy, kondomy Extended Pleasure mohou pomoci vyvrcholení oddálit).
Velikost penisu může zaměstnat vaši mysl víc, než je zdrávo