Breadcrumbs

Sexuální pomůcky pro muže

Může se jednat o tabu, protože převážně každého napadnou erotické pomůcky, že jsou pouze pro ženy. Proč by neměly být ale i pro muže? Je pravda, že převážně jsou erotické hračky pro ženské potěšení a k dosažení orgasmu. U pánů tento problém není tak častý, ale pokud chcete zkusit něco nového, ať sám, nebo s partnerkou, tak proč do toho nejít.

Kroužky

Kroužek nasazený na ztopořeném penisu vám může prodloužit a oddálit orgasmus a i samotnou partnerku můžete pomocí kroužku stimulovat, což bude příjemné i pro ní. Některé kroužky mají možnost vibrací, které dokonce můžete ovládat i na dálkové ovládání. Vám i partnerce se to bude zajisté líbit.

Gely

Lubrikanty jsou suprové, jak s poznáváním svého těla, tak i toho druhého. Vlhkost zvýší vaše vzrušení a nahodí pocit opravdovosti. Máte mnoho gelů na výběr a je jen na vás, pro který se rozhodnete. Určitě není na škodu zkusit trochu experimentovat. Můžete začít s gely na vodní bázi, nebo můžete přejít na lubrikanty s mrazivými pocity anebo naopak s hřejivými pocity.

Umělé vagíny

Tyto sexuální hračky jsou ryze vyrobeny pro mužské potěšení. Mnoho firem se přímo specializuje na tuto výrobu. Je mnoha typy a druhů umělých vagín, které si můžete koupit. Naše doporučení pro lepší a opravdovější uspokojení je použít i lubrikační gel. Uvidíte, jak to bude krásně klouzat.

Další nápady/tipy

Pro okořenění sexu, či sexuálního potěšení si můžete zvolit i další různé techniky. Může se jednat o pouta, bičík, kravatu, nebo pírko. Každý má své tajné touhy pro své uspokojení, nebo toho druhého. Vše je o vzájemné komunikaci a respektu.

 

Durex lubrikanty a kondomy jsou zdravotnické prostředky.