Breadcrumbs

Sexuální pomůcky – Pojďte si hrát

Víte, jak si můžete zpříjemnit sex? Nemělo by se jednat pouze o povinnost nebo o uspokojení fyzických pudů. Klidně se nebojte zavést do ložnice společné hry. Sexuální hry vás uvolní a příjemné nabudí na následné výkony.

Rychlejší vyhrává

Tato hra je vcelku velice snadná. Je dobré jí praktikovat v páru a stačí mít pouze trochu času a své vlastní tělo. Zcela nazí si lehnete vedle sebe a smyslem závodu je, abyste masturbovali. Kdo se dřív udělá, tak ten vyhraje. Snahou je odbourat stud a ukázat tomu druhému, jak to máte rádi. Pro tuto hru je potřeba mít mezi s sebou velikou míru důvěry.

Časovaná bomba

Jedná se o další jednoduchou a nenáročnou hru. Potřebujete je měřič času, budík, stopky, mobil. Prostě někde, kde máte alarm a možnost jej zapnout, po určitém čase. Dopředu je potřeba se domluvit mezi s sebou na znamení, kdy je potřeba opravdu skončit, nebo alespoň se přesunout jinam. Dohodněte se mezi s sebou nejdříve na kratších intervalech a poté je můžete prodlužovat. Například nejdříve si nastavte 5 minut. Přesně po pěti minutách musí zaznít alarm a jakoby se hra stopne. Během té chvíle, kdy běží čas, tak jeden z partnerů se chopí iniciativy a může druhého jakkoliv eroticky stimulovat. Během té chvíle se druhý nesmí bránit a jakoby se to snaží vydržet. Po uplynutí času si pozice v páru vyměníte. Můžete nejdříve začít pomaličku a poté postupně zintenzivnit stimulaci a vášeň.

Hrací kostky

Už podle názvu je jasné, že se bude jednat o hru s kostkami. Nebude to ovšem žádné Člověče nezlob se, ale budete hrát rovnou s dvěma kostkami. Na jedné kostce jsou vypsané aktivity (líbej, kousej, masíruj,..) a na druhé jsou vypsané lidské části těla (prsa, šíje, uši, prsty u nohou,…). Pro vylepšení do hry můžete přidat ještě třetí kostku, na které budou časové úseky (15s, 30s, minuta,…). Tyto hrací kostky si můžete jednoduše vyrobit sami z papíru a ani vám to nezabere moc času. Představivosti se meze nekladou. Pro zpestření můžete použít i různé pomůcky, jako vibrátory, kroužky, dilda atd.