Breadcrumbs

Sexuální polohy na pořádnou jízdu

Pokud dokážete rychle získat novou práci, tak je to určitě příjemná zpráva. Naopak tomu je ale v sexu. Pokud jste rychlík i na toto, tak druhá strana ze společné kratochvíle moc prožitku nemá. Dokonce podle jedné studie přiznalo 21 % mužů z celkového počtu jedenácti tisíc, že mají ejakulaci do jedné minuty sexu[1] a dokonce až 70 % můžu přiznalo, že mají někdy předčasnou ejakulaci[2].

Ale nemusíte věšet hlavu, protože i v sexu jsou takové polohy, které z vás udělají maratónce v sexu. Už to nebudete mít pouze jako rychlovku, ale tzv. milování celou noc.

 

Uvolněte se

Jednu z typických a velice oblíbených poloh je tzv. na koníčka. Muž to má podstatně ulehčené, protože to odpracuje žena a může si pouze užívat pohled na partnerku, která na něm sedí. Je pouze na společné komunikaci, aby kdyžtak partnerka zpomalila, pokud byste chtěli oddálit vyvrcholení. Muž není u této pozice pod žádným stresem a může si jen užívat partnerčina těla, ať už hlazením, líbáním atd.

Cítíte-li, že se blíží vaše ejakulace, tak můžete zpomalit tempo anebo změnit trochu polohu. Partnerce se tyto změny tempa budou také velice líbit a věřte, že vás to stále udrží v pozoru bez předčasného vyvrcholení. Pokud se stane, že s tím máte trochu problém, tak věřte, že pokud to budete cvičit, tak se v tom budete rychle zlepšovat. Předčasné vyvrcholení se dá regulovat jak z vaší strany, tak i partnerčiny.

 

Pomalu, ale jistě

Pomocí vzájemné stimulace se mezi s sebou můžete pomalu a jemně vzrušovat. Není potřeba to urychlovat. Takto si to alespoň oba užijete tak, jak vám to je příjemné. Při předehře můžete využívat svých fyzických dispozic, ale i verbálních a neverbálních rozkoší.

 

Sednout a poslouchat

Pozice je podobná, jako koníček, ale rozdíl je v tom, že si partner sedne s překříženýma nohama. Penetrace nebude tolik hluboká a žena může regulovat hloubku a intenzitu. Klidně je dobře na chvíli se zastavit a vášnivě se líbat a dotýkat se.

 

Na mělko

Vyhněte se polohám, kde je hluboká penetrace. Takže polohy na pejska (doggy style) nedělejte anebo je trochu pozměňte. Dobrým tipem je, že si muž lehne na záda a žena na něho. Partnerka bude ležet zády na jeho břiše a díky tomu vniknutí nebude tolik intenzivní. Iniciativu může mít partner, ale hloubku si určuje žena. Takže muž si bude připadat, že do toho na plno buší, ale přitom hned nevyvrcholí, protože žena bude mít pod kontrolou penetraci penisu do její pochvy.

 

[1] http://www.embarrassingproblems.com/problem/ejaculation/premature-ejaculation

[2] http://patient.info/doctor/premature-ejaculation-pro