Breadcrumbs

Objevování nových sexuálních poloh

Sex je možná nejstarší zábavou vůbec. Ve skutečnosti napsali lidé během tisíce let hromady textů na toto téma. Není divu, že když v dnešní době přijde řada na objevování nových sexuálních poloh, může se to stále zdát jako úkol mohutných rozměrů! Mnoho párů si projdou svými radostmi i nedorozuměními při objevování nových věcí v ložnici. Když ale nevíte, co hledáte, jak budete vědět, že jste to našli? V článku upozorňujeme na několik oblastí, které si třeba budete chtít promyslet.

Sbližování se

Muži i ženy často udávají, že touží po více intimity ve svém sexuálním životě. To je pravdou zejména pro partnery v dlouhotrvajícím vztahu, kde není výjimkou, že se ze sexu stává občas rutina. Zpomalení ve všem a vyzkoušení takových poloh, které podporují oční kontakt a líbání, jsou skvělé způsoby, jak oživit blízkost. Polohy tváří v tvář jako je lotus a muž ležící nad ženou obličejem k sobě (The Man Trap) umožňují pomalý houpavý pohyb a jsou skvělé pro pomalý romantický sex.

Zapojení erotických hraček

Už se to ví i oficiálně. Erotické hračky nejsou jen pro sólovou hru. Spousta poloh nezaměstnává ruce, které se mohou toulat a přinášet strhující vibrace. Jako například poloha v leže na boku (Spooning). Pánové, proč nesáhnout po mini vibrátoru „Durex Intense Delight Bullet“, který dodá této líné ranní pozici extra žhavost, a vy si užíváte tuto klasiku s pomalými pohyby.[1] Pro malé zpestření pro vás oba – proč nezkusit zkombinovat klasickou misionářskou polohu s kroužkem na penis Durex Little Devil? Tato poloha vás nachystá pro perfektní klitorální kontakt a kroužek se postará o trvalejší erekci během hlubokého pronikání.[2]

Prodlužování slasti

Je dobře známé, že mužům a ženám trvá jinak dlouho, než dosáhnou orgasmu, a tak nejsou ojedinělá pátrání po pozicích, která oddálí jeho vyvrcholení. Když chcete svoji slast prodlužovat, často přejdete na kombinaci pomalých pohybů a mělké penetrace.

Polohy na boku jsou skvělou volbou pro mělké pronikání a zpomalení jeho cesty za vrcholem. I když polohy v sedě umožnují hlubokou penetraci, nedovolují rychlé pronikání a vy můžete alespoň zpomalit. A teď ještě bonus – obě tyto pozice nezaměstnávají ruce a ty můžete zaměstnat vy pro klitorální stimulaci. Takže pokud muže pohlcuje oheň příliš rychle, může ženě směle pomoci svýma rukama.

Pokud se chcete ještě více rozjet a tyto tipy jsou vám stále málo, je tu kroužek pro potěšení Durex kroužek rozkoše, který vám prodlouží vaše potěšení na další a další chvíle slasti.

Pojďme si máknout

Přilejme do toho další energii. Máme pro vás fantastické polohy, když si chcete pořádně zamakat a zpotit se. Polohy ve stoje vyžadují velkou sílu v horní části těla od obou partnerů. Tyto polohy nejsou jen vášnivé, ale také výtečné pro hlubokou penetraci a v neposlední řadě i v nich užijete zábavu při změnách poloh. Pružní milenci ať vyzkouší také polohu motýlka, při které má žena obtočené nohy okolo mužových ramen. Tato poloha je mocná pro pronikání a můžete ji upravovat podle vybavení vašeho pokoje.

Pryč z ložnice

Dobrá, možná nejste zrovna pro nahé dostaveníčko v parku, ale to neznamená, že sex se musí omezovat jen na vaši ložnici. Pro své spontánní rande si můžete vypůjčit mnoho poloh, při některých z nich se ani nebudete muset svlékat! Výborné jsou dvě „více povrchové“ polohy – Edge of Heaven (žena sedí na kraji nějakého nábytku a muž k ní přistupuje ve stoje) a Tight Squeeze (žena leží na břiše a muž si lehne na ni). Obě stojí za to vyzkoušet, třeba při horkém nočním filmu, nebo když na sebe dostanete chuť při přípravě večeře. Když se potřebujete trochu omýt, můžete se do intimní lotosové polohy posadit i ve vaně.  

Někdy to není jednoduché najít ta správná slova, když přijde řeč na sexuální polohy. Když nevíte se svým partnerem, kde začít, nechte se inspirovat našimi tipy. Udržujte si při svém experimentování otevřenou mysl i otevřenou komunikaci, a to vždy.

 

 

 

 

 

 

[1] https://www.durex.co.uk/en-gb/sex-toys/p/durex-play-dream-massager

[2] https://www.durex.co.uk/en-gb/sex-toys/p/durex-play-little-devil-cock-ring