Breadcrumbs

Sex, láska a koule k prasknutí

Mýty o sexu odhaleny

Mnoho lidí se ostýchá o sexu otevřeně mluvit. Odhalili jsme nejrozšířenější mýty, a tady je pravda!

(A ne, váš kámoš určitě nemá penis dlouhý 35 cm!)

Nejsem normální

Chlupaté bradavky, povislá prsa, nestejnoměrná varlata – každý trpí nějakým mindrákem. Další věc je, co a kdo vám přijde sexy... Ale třeba se svěříte lidem, kteří se také ostýchají o tom diskutovat a jsou výstřední zase jinak. Normálnější už to být nemůže.

Nemůžete otěhotnět pokud máte sex ve stoje/během menstruace/poprvé

Riskujete otěhotnění vždy, když máte sex, takže se chraňte pokaždé, pokud nechcete dítě. Spermie mohou přežít v těle i několik dní a k otěhotnění stačí jen jedna. Kondom nebo ženský kondom je skvělý pro chráněný sex a chrání proti pohlavně přenosným infekcím (STI). I tak je lepší jej použít s další ochranou, jen pro jistotu a nenakazit se STI. Pokud bojujete s kondomy, jiné velikosti jako Close feel nebo Comfort Fit by vám to měly usnadnit. Pro více informací navštivte webové stránky Brook (http://www.brook.org.uk/) nebo Sdružení plánovaného rodičovství  (http://www.fpa.org.uk/)

Když někoho milujete, musíte s ním spát

Nutit někoho do sexu není láska a to, že se s někým vyspíme, není  'důkaz' lásky. Někdo je připraven dřív, někdo později, (je i pár lidí, kteří se na sex nebudou cítit nikdy) takže není kam spěchat.

Orální sex nepředstavuje rizika

Přestože při orálním sexu nemůžete otěhotnět, můžete se nakazit STI včetně kapavky, herpes a chlamydiemi – a orálně přenosné STI jsou právě na vzestupu. Pro bezpečnější orální sex používejte ochucené kondomy pro muže a orální roušky (latexové čtverce) k zakrytí ženy. Obojí je k dostání online. Pokud máte opar, neposkytujte orální sex. Je to druh herpes a může se rozšířit.

Muži prasknou koule pokud nebude mít sex

Nemít sex neuškodí ani mužům, ani ženám. Asi budete frustrovaní, napjatí nebo nadržení a i přesto, že ta bolest může připadat skutečná, nezničí vás to. Masturbace pomáhá uvolnit pocity frustrace, a tak zaměstnejte svoje prsty a dlaně...

Přestože při orálním sexu nemůžete otěhotnět, můžete se nakazit STI