Breadcrumbs

“Prostě mě nevzrušuješ.”

Její sexuální obavy

Sex může být spojen s mnoha nejistotami, zejména v dnešní době, kdy je na ženy vyvíjen velký tlak, aby vypadaly ‘perfektně’. Nicméně, správná dávka sebevědomí je víc sexy než dokonalé tělo, takže se uvolněte a budete mít sexuální život, který chcete. Zde jsou nejrozšířenější obavy:

  1. “Budete se mému milenci líbit mé tělo?” Pornografie často ukazuje tento stereotyp ženy: velká prsa, falešné opálení a štíhlá postava. Avšak různým lidem se líbí různé typy postav. Nízké sebevědomí bude mít na sex horší dopad než celulitida, takže přijměte své tělo a zjistíte, že každý váš sexuální partner bude zaměstnán tím, co se mu líbí, a ne partiemi, které vy nesnášíte.

  2. “Vzrušuji ho?” U většiny mužů se čas od času objeví problémy s erekcí, a není pravda, že všichni chtějí sex pořád.  Pokud se váš partner nechce milovat nebo prostě nemůže, je to pravděpodobně o něm, ne o vás. Stres, alkohol, nezdravý životní styl je jen krátký výčet věcí, které mohou narušit sex, takže pokud nemůže, neodsuzujte sebe (nebo jeho). A berte to tak, že se to prostě stává (pokud se to nestává hodně často, pak ho přesvědčte o návštěvě lékaře). Pořád ještě vás může uspokojit rukou nebo ústy.  A i vy se můžete přičinit svou vlastní rukou nebo sáhnout po hračce.

  3. “Jsem dost těsná?” Stejně tak jako muže trápí velikost jejich penisu, ženy může znepokojovat nedostatečně těsná pochva, zvláště po porodu. Nicméně, Kegelovy cviky vám pomohou tuto partii posílit a zlepšit krevní oběh v této části a tím zvýšit šance na orgasmus.

  4. “Budete se to mému milenci líbit?” Každému muži se líbí něco jiného, a tak se ho nebojte zeptat – anebo ještě lépe, ať vám to ukáže. Požádejte ho, aby vás vedl. Tím jen ukážete, že vám na jeho potěšení záleží a on dostane sex, po kterém touží, takže je to v jeho vlastním zájmu.

  5. “Chutnám tam dobře?” Mnoho žen se cítí nesvé při orální sexu, ale pokud jste čistá a nemáte STI, není důvod zaobírat se tím, jak chutnáte. Pokud si i tak nejste jistá – nebo na to váš partner nemá žaludek – dejte si nejprve společnou sprchu, aby se případné obavy vytratily.
Nízké sebevědomí bude mít na sex horší dopad než celulitida