Breadcrumbs

Poznejte své tělo – vzájemná masturbace

I když je to stále trochu tabu, tak masturbace je zcela přirozená. Dokonce podle studií přibližně 94 % můžu se k tomu veřejně přiznává a u žen se jedná také o veliké procento, okolo 85 %. Pojďme se společně podívat, co vám masturbace přináší a jaké má pozitiva.

 

  1. Proč je dobré znát své tělo

Každý to má rád trochu jinak a proto je dobré vědět, jak se umět perfektně uspokojit. Od partnera je masturbace vždy jiná, než od vás a proto je v tom ta krása. Na něco už můžete být zvyklí, ale není nic snazšího, než se nestydět a umět poradit partnerovi, jak a co se vám líbí.

 

Jak začít. Masturbace není povinností, ale rozkoší. Nebojte se experimentovat se svými prsty, můžete také použít různé sexuální pomůcky, nebo lubrikační gely. Hranice se nekladou a je pouze na vás, jakou rozkoš si uděláte.

 

  1. Výhody v sexu

Masturbace je zdravá a hlavně dokáže i vylepšit samotný prožitek ze sexu. Díky masturbaci se chlapci vycvičí a jsou daleko lépe schopni ovládat předčasnou ejakulaci[1]. Díky tomu si budou moci užít s partnerkou pořádnou a vášnivou předehru.

 

U žen masturbace pomáhá k lepšímu prokrvení uvnitř vagíny a budete také schopna lépe dosáhnout orgasmu[2]. Díky pravidelné stimulaci klitorisu anebo uvnitř vagíny lépe poradíte partnerovi k dosažení orgasmu při styku.

 

  1. Výhody při vzájemné masturbaci

Pokud se rozhodnete společně masturbovat s partnerem, tak je to další krok k objevování něčeho nového. Dívejte se, vnímejte partnera a uvidíte, že je to snazší, než si myslíte. I pro toho druhého je to jednodušší ukázat, než se o tom bavit a obsáhle popisovat. Nechte ať partner pomalu začne a poté se do masturbace přidejte. Věřte tomu, že se mu to bude líbit. Je to ideální pro předehru a nebojte se experimentovat. Pro lepší stimulaci používejte lubrikační gel, abyste zachovali vlhkost. Můžete se vzájemně střídat a věřte, že stimulace od toho druhého vás přivede do varu. Nepospíchejte na to, uvolněte se a klidně si na kuráž dejte sklenku vína.

 

[1] http://patient.info/doctor/premature-ejaculation-pro

[2] http://theconversation.com/happy-news-masturbation-actually-has-health-benefits-16539