Breadcrumbs

Potěšte svého partnera – rady pro vztah

Pokud si chcete užívat sex, musí to být vzrušující i pro partnera. Snažte se ho rozpálit všemi smysly, co lidské tělo má. Mohou vám k tomu pomoci různé techniky a praktiky. My se blíže podíváme na to, co se vše dá dělat s jazykem. Jak svého partnera umět stimulovat tak moc, že mu bude běhat mráz po zádech a bude po vás toužit každým dnem.

Líbání

Nezdá se to, ale líbání může být pořádná věda. První na co nezapomínat je, aby se jednalo o zcela přirozenou záležitost. Můžete začít obyčejným líbáním ruky a pak přejit k ústům. S líbáním úst se doporučuje začít pomalu a po čase zintenzivňovat vášeň. Nemusíte zkoušet pouze líbání po francouzsku a nezapomínejte ani na další části těla, jako jsou šíje, krk nebo ušní lalůčky. Je také velice dobré umět při líbání používat ruce a tělo. Pokud při líbání budete umět stimulovat i jeho/její erotogenní zóny, tak je to ideální start pro pořádný a intenzivní sexuální prožitek vás obou.

Škádlení

Vzájemné sexuální škádlení je kořením vztahu a to zejména, pokud to umíte výborně jazykem. Jazyk je natolik specifický, že pokud s ním budete šikovně přejíždět na těle partnera, tak rychle uvidíte pozitivní reakce. Nemusíte hned zapojovat jazyk, stačí například obyčejné lechtání, popichování, mazlení se, atd. Nezapomínejte, že načasování je klíčem k úspěchu. Teď už záleží pouze na vaší šikovnosti a otevřenosti partnera.

Lízání

Jedná se o velice vášnivý akt, ideální v předehře. Když budete lízat partnera/partnerku na erotogenních místech těla, můžete klidně měnit intenzitu jazykem. Takové vášnivě dýchnutí na ušní lalůčky po tom, co je olíznete budou dobrým začátkem. Nemusíte používat pouze jazyk, ale klidně i váš dech, rty, ruce a tělo. Pro co se rozhodnete je zcela na vás, ale nepospíchejte a nedělejte nic, co by mělo partnera naopak odradit. Pomalu, postupně a vášnivě. To je postup k prvotřídnímu sexu.

Necitlivějšími partiemi jsou samozřejmě genitálie. U žen se jedná o klitoris a u pánů o špičku penisu (žalud). Tam byste měli zabrousit v pokročilejší fázi předehry, kdy už partner bude dost rozpálený a doslova se mu budou třást kolena a nabíhat studený pot na zádech. Může se jednat o pár minut nebo hodin – je to pouze na vás dvou. Fantazii se meze nekladou. Nebojte se objevovat sebe, ale i partnerovi touhy a vášně a trochu experimentovat.