Breadcrumbs

Playtime pro dospělé

Hrajte si společně

Sexuální hračky se dnes v mnoha ložnicích objevují častěji než v minulosti, ale některým lidem přijde myšlenka na ně poněkud nepříjemná. Mužům asi připadá vibrátor jako náhrada za ně. Ženy se mohou cítit nejistě, že jim jde o vlastní potěšení. Avšak hračky budují intimitu, urychlují vzrušení ženy (pokud má ráda vibrace – ne všechny ženy mají) a pomáhá uzavřít  'orgasmovou propast', kdy muž obvykle vyvrcholí rychleji než žena.

Vibrátory: Jsou k dostání ve všech tvarech a velikostech a liší se hlasitostí A výkonností. Pokud s hračkami teprve začínáte, navolte si nejnižší nastavení – může nějaký čas trvat, než si na vibrace zvyknete.  Durex Pure Fantasy je tvarován ke stimulaci bodu G. Durex Play bullet je malý a tichý, ideální pro diskrétní hrátky.

Dilda: Nevybrují, obvykle mají tvar penisu a většina může být nasazena při pronikání do partnerky. Některé mají přísavky, takže je můžete použít ve vaně nebo ve sprše.

Vibrační kroužky: Známé také jako kroužky lásky a kroužky na penis. Tyto hračky jsou buďto z gumy nebo silikonu, které zachytí krev v penisu, zesílí a prodlouží mužskou erekci, nebo mají důmyslný design s vibrující kuličkou, např. Durex Play Vibrations, Little Devil a Ultra rings.

Vibrační stimulátory na prst: Přidávají vibrace k ručním hrátkách, navléknou se na prst a vibrace se nasměrují na vytoužené místo. Durex Play Touch můžete použít jak sami, tak s partnerem a je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Zkuste muži hladit šourek nebo bradavky během orálního sexu a docílíte intenzivnějšího vzrušení.

Anální kolíky: Navrženy pro anální hrátky, jejich spodní část je vytvarována do zvonu nebo má provázek pro snadné vyjmutí.  Análně byste měli používat hračky jen k tomu určené.

Masturbační návleky: Navrženy pro vzrušující ruční hrátky mužů. Některé jsou otevřené, což umožňuje snadnější spolupráci s partnerkou, protože se dá spojit s orálním sexem pro neskutečný zážitek. Jiné jsou uzavřené, což zvyšuje sací sílu. Vyzkoušejte různé druhy a zjistěte, co vás vzrušuje.

Nové hračky se neustále vyvíjí a jsou již k dostání v lékárnách a supermarketech. Společně je můžete koupit na internetu, vybrat si ty vyhovující vám oběma. Tím si budete ještě blíž.

Hračky mohou pomoct uzavřít tu 'orgasmovou propast', pokud muž obvykle vyvrcholí rychleji než žena.