Breadcrumbs

Operujte hladce

Mnoho lidí si myslí, že lubrikant je zapotřebí jen pokud nejste dost vlhcí tam dole. Nicméně můžete s ním zažít úžasný sex, ať už jste muž nebo žena.

  1. Existují tři typy lubrikantů: na vodní bázi, olejové a silikonové. Ty na vodní bázi jsou nejrozšířenější a dají se použít k čemukoliv.  Nicméně musí se nanést vícekrát (i když můžete vodou namočit určitá místa, tím lubrikant aktivovat a tak vydrží déle). Lubrikanty na olejové bázi nejsou bezpečné pro kondomy, protože jsou příliš kluzké.  Silikonové lubrikanty nabízejí to nejlepší od obou: jsou velice kluzké a bezpečně se dají použít s kondomy.

  2. Lubrikant je skvělý pro masturbaci, ať už pro muže či ženy. Kluzké tření přinese neskutečné pocity.

  3. Různým lidem vyhovují různé lubrikanty, a tak jich pár vyzkoušejte, ať zjistíte, který nejvíc vyhovuje právě vašemu tělu.

  4. Masážní oleje mohou poškodit kondom, a tak raději sáhněte po lubrikantu nebo vyzkoušejte Durex Play Massage 2-in-1 který je navržen pro masáž, ale i intimní lubrikaci.

  5. Použít ruce k hrátkám s přítelem nebo přítelkyní? Vymáčkněte trochu lubrikantu a bude to snadnější pro vás a intenzivnější pro vašeho milence.

  6. Rádi používáte ruce a ústa zároveň? Zvolte lubrikanty s příchutěmi, ať vašim okamžikům dodáte sladkou chuť jahod nebo piňa colady. Sexuální maratony těží z lubrikantů. Berte to jako zastávku v depu: když během jízdy přidáte lubrikant, váš motor lépe pojede.

  7. Ráno se probudíte s podrážděním, ale pořád chcete pokračovat? Lubrikant uleví té pálivé bolesti.

  8. Dejte sexu jiné rozměry, vyzkoušejte Durex Play O, Warming nebo Tingle pro objevení nových pocitů.

  9. Chcete trochu přitvrdit? Kůže je největší erotogenní zóna na těle, tak nakapte lubrikant na milencovo tělo a zmítejte se na něm v klouzavé blaženosti.
Vymáčkněte trochu lubrikantu a bude to snadnější pro vás a lepší pro vašeho milence.