Breadcrumbs

OMG!

Rozumět bodu G

Bod G je jedním z nejoblíbenějších sexuálních témat v médiích. Jeho existence byla zpochybňována vícekrát než existence Lochnesské příšery a názory na roli a funkci tohoto neidentifikovatelného místa se příliš neshodují. Někteří tvrdí, že je to prodloužení klitorisu. Jiní si myslí, že je to nesmysl. Nicméně, zatímco názory vědců se rozcházejí, jedna věc je jistá. Každá žena je jiná.

Některé ženy mají uvnitř vaginy na horní stěně oblast pár centimetrů velkou, která ztopoří, když se na ní zatlačí a pohladí, a přináší velmi uspokojivé pocity. Jiným se chce jen čůrat, pokud se tohle místo pohladí. Tření různých částí uvnitř vagíny může způsobit stahování svalů a některé ženy udaly, že ejakulovaly, když místo popsané jako bod G bylo stimulováno.

Aby jste nalezla bod G, vsuňte prst do vagíny, pak ohněte poslední článek prstu a proveďte pohyb, jako byste na někoho pokynula. Pokračujte pomalu a dávejte pozor na své pocity. Uvolněte se. Jestli jste bod G našla, měl by se ztopořit. Jemně zatlačte, krouživými pohyby bádejte a brzy objevíte, jestli vás stimulace bodu G vzruší nebo ne. Pokud vám stále uniká, sexuální hračka – ideálně se zahnutou špičkou – vám tuto misi usnadní.

Objevíte-li, že je to nová erotogení zóna, pomyslete na polohy, jak ji stimulovat. Zezadu (žena klečí na všech čtyřech a muž je za ní) a zvýšená misionářská poloha (žena zaklesne kotníky kolem mužova krku) jsou skvělé k dosáhnutí na bod G a žena tak může snadněji hladit svůj klitoris. Manuální stimulace zezadu je velmi účinná, tak jako hračky se zahnutou hlavou nebo zřetelnými zakřiveními.

A pokud nemůžete váš bod G najít? Netrapte se tím. Jsme každá jiná a to co se líbí jedné, nemusí tu druhou vůbec vzrušovat. Kdo ví, třeba najdete nějakou svou vlastní speciální erotogení zónu...

Mužský bod G

Také muži mají něco jako bod G – známý jako prostata. Je to pár centimetrů uvnitř konečníku na horní stěně. Ne každý muž má stimulaci prostaty rád, ale stojí to za zvážení, ať už jste jakékoliv orientace. Mnoho mužů to objeví během sebeukájení a také to přinese potěšení při jiných sexuálních hrátkách, pokud se na to jde pomalu a s lubrikantem.

Zatímco názory vědců se rozcházejí, jedna věc je jistá. Každá žena je jiná.