Breadcrumbs

Odvažte se!

Nové kousky pro staré polohy

Většina párů střídá jen tři různé polohy a to může vést ke stereotypu. Máme pro vás jednoduché tipy, jak oživit vaše oblíbené polohy. Kdo ví – i malá obměna by vás mohla dovést k akrobatičtějšímu experimentování.

  1. Změňte místo. I misionář se zdá být dobrodružnější na kuchyňském stole – a na různém nábytku se dostanete do různých pozic, takže se dotknete jiných intimních míst. To usnadní bádání.

  2. Do sexu zapojte polštáře. Během misionáře jimi podložte boky nebo zadeček ženy - poloha pro hluboké vniknutí, pod její hrudník při pozici zezadu, tak bude při zpětných odrazech stabilnější, nebo pod mužovy boky při poloze na koníčka, aby lépe zaměřil bod G.

  3. Během polohy na koníčka obtočte kolem boků ženy kravatu a držte ji za oba konce. Tak jí můžete přitáhnout víc k sobě a stimulovat klitoris třením o mužův stydký pahorek a dovolit hlubší penetraci.

  4. Zkuste nový systém vniknutí. Pronikněte třikrát dlouze a třikrát jen povrchně nebo proveďte deset škádlivých vniknutí a poté pět hlubokých. Experimentujte s různými rytmy a zjistěte, který vám nejlépe vyhovuje.

  5. Dělejte to před zrcadlem. Nezáleží na poloze, ale dívat se navzájem do očí nebo na sebe je velmi vzrušující. Samozřejmě můžete upravit pozici tak, aby se vám naskytl ten nejbarvitější pohled.

  6. Zvlhněte. Nalijte na milencovo tělo lubrikační gel ještě před sexem a pak se dívejte, jak zvlhčí on vás...

  7. Zavažte si oči šátkem. Nevědomost toho, co přijde, rozpálí vašeho partnera ještě víc. Vystřídejte se, ať oba zakusíte ten skvělý pocit.

  8. Použijte kroužek potěšení. Ten udrží mužovu erekci mnohem déle a žena vyvrcholí snadněji, pokud má ráda vibrace.

  9. Použijte kondomy Mutual Pleasure pro vzájemné potěšení. Jsou navrženy pro zpomalení muže a urychlení ženy.

  10. Použijte vibrační vajíčka na ženin klitoris během sexu. To je snadnější při poloze zezadu a žena tak rychleji dosáhne vyvrcholení.
Experimentujte s různými rytmy a zjistěte, který nejlépe vyhovuje vám..