Breadcrumbs

Od XXX k ZZZ

Jeden z nejčastějších dotazů, které chodí do naší sekce je  'co dělat, aby vášeň nevyprchala?' Zatímco 'žili šťastně až do smrti' je kouzelný konec v pohádkách, ve skutečnosti se mnoha párům nedaří udržet plamen vášně po dlouhou dobu. Zkuste naše tipy na zahnání nudy!

  1. Všímejte si svých vlastních potřeb. Mnoho lidí se obětuje a dává přednost potřebám milence před svými. I když se to zdá podivné a nelogické, může to vzít chuť na sex a vést k bezvýchodným pocitům. Když budete šťastní, nezávislí a sebejistí, stanete se víc žádoucí.

  2. Starejte se o svého milence. V počátcích vztahu se lidi snaží navzájem ohromit. Jakmile  'získáte' partnerovo srdce, začnete ho brát jako samozřejmost. Sveďte svého milence, ať už pochvalou, drobnými pozornostmi, masáží chodidel nebo čímkoliv, co má rád.

  3. Buďte aktivní. Ztráta libida má většinou co do činění s životním stylem. Společné cvičení vám rozproudí krev a dostane vás do správné formy.

  4. Žijte zdravě. Nezdravá strava, pití, drogy (legální i nelegální), nedostatek spánku a pohybu zažene libido do kouta.

  5. Líbejte se. Na začátku vztahu se většina párů neustálé líbá,ale po nějakém čase to opadne. Při líbání budete blíž partnerovým feromonům – látkám sexuální přitažlivosti, které nabudí touhu.

  6. Dbejte o sebe. Hýčkejte své tělo, ať vypadáte stejně dobře jako na prvních schůzkách – a předveďte se v slušivém spodním prádle.

  7. Okořeňte vztah. Páry obvykle experimentují v počátcích vztahu a jak přijdou na to, co jim vyhovuje, zapadnou do rutiny. Vyzkoušejte nové polohy, hračky, různé techniky během předehry nebo i jakékoliv výstřednosti.

  8. Vyměňte si role: Spousta lidí zabředne do role pasivního nebo aktivního partnera. Prohoďte si to – pokud vy jste ten, kdo neustále dělá první krok, povzbuďte svého milence, ať je to tentokrát on. Jestli jste vy ten pasivní, překvapte ho a vrhněte se na něj.

  9. Podělte se o fantazie. Skvělý sex zahrnuje i mozek, ne jen tělo, takže ho klidně zapojte.

  10. Buďte romantičtí. Sex a láska k sobě patří. Čím víc svého partnera znáte, tím otevřenější k němu můžete být. Pamatujte na to a pak není důvod, proč by sex s každým dalším dnem nemohl být ještě lepší.
Vymáčkněte trochu lubrikantu a bude to snadnější pro vás a lepší pro vašeho milence.