Breadcrumbs

Nemám v tom velký zadek?

Časté mindráky žen

Každá žena se kvůli nečemu cítí nejistá, nehledě na to jak sebevědomě může navenek vypadat. Zde jsou ty nejčastější mindráky:

  1. Velikost prsou: Příliš malé? Příliš velké? Ne úplně symetrické? Televize, filmy a časopisy zobrazují ženy s obrovským „perfektním“ poprsím, ale většina není takto obdařena. Být pyšná na své tělo je víc sexy než snažit se dosáhnout nějakého plastikového fantastického ideálu. Můžete si být jisté, že muži si pravděpodobně pomyslí  'juhů, prsa´ než, aby nad nimi ohrnuli nos. Když budete milovat své tělo, ostatní také. Jen se ujistěte, že máte podprsenku, která vám perfektně sedne, aby vaše prsa měla tu správnou podporu.

  2. Nespokojenost s tělem: Média propagují ideál krásy: štíhlá, hladká, bez nerovností  a celulitidy a – často – až nezdravě vychrtlé tělo. Nicméně normální žena spokojená se svým tělem bude mnohem atraktivnější než ta „bezchybná“ a  posedlá  dokonalostí.  Mějte se ráda taková, jaká jste. Žít zdravě je skvělé, ale nemusíte vypadat jako modelka, abyste přitahovala muže.

  3. Výkon: Mnoho žen trápí pocit, že nejsou dobré v posteli. I když je dobré vybrousit své manuální a orální schopnosti (pamatujte na bezpečnost), na sex jsou potřeba dva. Komunikujte se svým partnerem a podělte se o to, co se vám líbí. Vyvrcholit může být těžké, zejména jestli jste nervozní, takže se nestyďte, pokud to stojí dost úsilí. Jestli ten váš má problém ho postavit nebo naopak vyvrcholí příliš rychle, neobviňujte sebe. Muži se také mohou cítit nejistě a to má dopad na sex. Nedělejte z toho vědu a problém se sám vyřeší. Nicméně pokud se to děje často, donuťte svého partnera navštívit doktora. Mohlo by to být něco vážného.
Žít zdravě je skvělé, ale nemusíte vypadat jako modelka, abyste přitahovala muže.