Breadcrumbs

Lubrikační gely, které vás potěší

Lubrikanty mohou dobře posloužit k hraní, potěšení, předehře a i v samotném sexu. Proč si nevylepšit vaše potěšení? Nabídka gelů je široká a zajisté si každý vybere svého favorita. Některé gely navozují pocity blaha, tepla, chladu, hebkosti. Je na vás, který si vyberete. Níže máme základní kategorie druhů, které můžete používat. Nebraňte se případně, ani vzájemné kombinací gelů.

Hřejivý pocit

Gel můžete zkusit na různé časti těla. Nemusí se jednat pouze o intimní partie, ale např. gel můžete použít k masáži zad, šíje atd. Jedná se přímo o ideální start erotické předehry, který oceníte oba dva.

Mrazivý pocit

Proč nezkusit experiment. Takový lubrikant, po kterém budete mít mrazivé pocity po celém těle je výzva. A věřte, že někomu se to bude obzvlášť líbit. Budete se moci chlubit, že jste měla tak vášnivý sex, až vám běhal mráz po zádech.

Různé příchutě

Pokud se vrhnete na orální uspokojení partnera, nebo partnerky, tak věřte, že i takový ovocný gel vám samotný prožitek dosti vylepší. Orální sex vás najednou bude bavit. Ovocné příchutě třešeň, nebo jahoda zní lákavě, co myslíte?

Hlaďoučký pocit

Nejsou tolik možná známé, ale na trhu jsou i gely, které vám přivodí hladký a hebký pocit. Zejména to mile potěší ženy, pokud se jedná o intimní partie. Dobrý tip je Durex Play Feel. Jedná se o lubrikant na vodní bázi, který nelepí, není mastný. Je lehký, neskutečně hladký a sametový.

 

Veškeré lubrikanty a masážní gely od Durexu jsou se dají kombinovat s různými kondomy a erotickými pomůckami. Jsou snadno smyvatelné a nezanechávají žádné skvrny.

 

Durex lubrikanty jsou zdravotnické prostředky.