Breadcrumbs

Lepší milenec - lepší sex

Když máte s partnerem pravidelný sex, už se dokonale navzájem znáte a perfektně znáte i její erotogenní zóny. Každá žena má ráda něco jiného a proto je dobré občas partnerku překvapit vášnivou stimulací, která jí doslova poblázní. Nejde pouze o počet orgasmů, ale vše s tím spjaté. Pokud budete umět partnerku příjemně škádlit, stimulovat, přivádět k pravidelným orgasmům, tak věřte, že na vás nedá dopustit.

Příjemná relaxace

Není to tak těžké, jak se zdá. Podívejte se na to jednoduše. Pokud víte, že se vám líbí dotyky a polibky na krku, šíji, uších a dalších erotogenních částech těla, tak věřte, že i partnerce se to bude moc líbit.

Výbornou a nenápadnou metodou je masáž partnerky. To na ní určitě zabere. Nespěchejte a příliš netlačte. Pouze pokud si to bude přát. Zaměřte se na krk a záda, ale třeba i masáž chodidel a nohou se jí bude velice líbit. Pro vylepšení atmosféry doporučujeme vonné svíčky, ztlumené světlo nebo příjemnou hudbu. Začněte takto nenápadně a uvidíte, co to s partnerkou udělá.

Dotýkejte se jí

Dotýkejte se partnerky co nejněžněji a nepospíchejte. Pomalu můžete stupňovat intenzitu. Hlavně by se mělo jednat o něco příjemného.

Pokud už máte rozjetou předehru a partnerku budete příjemně stimulovat, sama vás navede prsty do pochvy. Je vhodné tuto stimulaci zkombinovat s orálním sexem. Jemně do vagíny vsuňte dva prsty a stimulujte jí uvnitř pochvy. Nezapomínejte na čistotu svých prstů a na vhodné navlhčení. Jako malé vodítko pro vás může být partnerky poševní sekret. V jednoduchosti. Pokud bude vlhká, tak je i vzrušená.

Hlavně buďte trpělivý, pokud bude mít partnerka suchou pochvu. Někdy je potřeba delší předehra, někdy si můžete pomoci lubrikačním gelem nebo různou sexuální hračkou. Nestyďte se o tom navzájem promluvit a uvidíte, že to půjde lépe. Vzrušit muže a ženu není vůbec stejné.

Její erotogenní zóny

U obou jsou některé erotogenní zóny stejné. Každého napadnou asi nejčastěji genitálie. U ženy se ale nezaměřujte rovnou na pochvu. Třeba taková stimulace pusou a rty na různých částech těla je velice sexy. Co třeba takové olizování a okusování prstů na nahou nebo mezi prsty na nohou? Lízání, hlazení, mazlení, okusování, sání atd., vše je dovoleno, ale nikdy nechoďte proti tomu, co by se partnerce nelíbilo.

U ženy ke správnému vzrušení použijte ucho. Nemyslíme pouze líbání, ale emotivně a citlivě tak, aby se žena cítila uvolněná, bez pochyb a cítila se v bezpečí. Používejte verbální a neverbální komunikaci v předehře i samotném sexu. Rázem se stanete panem dokonalým. Pokud bude ona spokojena, tak vy také. Naučte se užívat si sex plnými doušky.