Breadcrumbs

Kondomy: Co dělat, když správně nesedí?

Na světe je přibližně 2,5 miliardy mužů provozujících sex. Každý má odlišný penis velikostí a tvarem. Každý je originál a na každý je potřeba vědět, jaký používat prezervativ. Nemluvíme pouze o značce, ale hlavní je umět si vybrat ten správný, který vám bude pasovat. Níže se zaměříme na hlavní nedostatky, kterých je potřeba se umět vyvarovat. Zvolením nesprávné velikosti kondomů vám hrozí vznik, nebo přenos pohlavních nemocí anebo nechtěné početí. Je potřeba si dávat pozor a umět si vybírat.

Kondom je příliš těsný

První věc, na co je potřeba myslet, že i když je kondom vyráběn z flexibilních materiálů, tak pokud vám bude nepříjemně stahovat penis, tak je to určitě špatně. Hrozí vám omezený průtok krve do penisu (ztráta citu v údu) anebo nemožnost erekce. Kondom by měl být pohodlný, ale určitě by vám neměl být těsný.

Kondom je příliš volný

Zcela opačný problém je, pokud bude prezervativ příliš široký. Hrozí, že při sexu sklouzne a nebude plnit svoji funkci. Partnerka i vy sám se případně nemusíte cítit fajn, pokud budete mít volný kondom. Ze sexu nebudete mít takový požitek, pokud se minimálně jeden z vás bude cítit blbě.

Kondom je příliš krátký

V případě, že máte zcela nadpřirozenou velikost penisu, tak musíte být opatrní při každém průniku do ženy. Můžete jí ublížit. Nedoporučuje se celý průnik údu, pokud nemáte kondom nasazený od špičky po kořen penisu . I když budete mít kondom nasazený do půlky penisu, tak Vám stále hrozí různé pohlavní choroby.

Kondom je příliš dlouhý

Menší problém může být v případě, že je prezervativ moc dlouhý. Pokud vám šířka sedí, tak není problém přebytek kondomu nahrnout ke kořenu penisu. Nezapomínejte ovšem, že špička kondomu musí správně sedět na špičce údu.

 

Budeme rádi, pokud váš sex bude vždy skvělý a bezpečný. Berte v potaz, že každý muž má jiný penis a proto je potřeba si umět vybrat kondom, který vám nejlépe vyhovuje a sedí. Jedná se o šířku, tak i délku. Nabídka výběru je široká, takže se nebojte a nestyďte se. Správný kondom, co dobře sedí a splňuje svoji funkci potěší vás i vaší partnerku.

 

Durex kondomy jsou zdravotnické prostředky.