Breadcrumbs

Kluci s klukama

Základy sexu mezi gayi

Neexistuje žádné zlaté pravidlo pro sex mezi gayi, stejně jako pro sex mezi holkou a klukem. Každý touží po něčem jiném. Nicméně, pokud porozumíte základům, zajistíte si ten nejvíce uspokojující zážitek.

  1. Nepředpokládejte. Mnoho lidí si automaticky spojuje anální sex se sexem mezi gayi, ale ne každý gay to má rád (a mnoho heterosexuálů si to užívá). Orientace není rozhodující pro určité sexuální praktiky. Vždy se partnera zeptejte, co se mu líbí a nepředpokládejte, že má rád to, co vy.

  2. Hlavně bezpečně: Orální přenos STI je na vzestupu, včetně syfilis a kapavky, takže kondomy nejsou jen pro anální sex. Zásobte se nejen kondomy s příchutěmi, ale také extra bezpečnými, abyste měli vhodnou ochranu pro každou příležitost.

  3. Buďte sexy: Kondomy nemusí být nudné. Zkuste ho nasadit pusou nebo jednou rukou hlaďte mužova varlata, zatímco tou druhou kondom umístěte na to správné místo.

  4. Buďte sebejistí: Penisy se liší velikostí a tvarem. Moc zábavy se nedočkáte, jestli se budete s partnerem srovnávat. Jestli ho máte většího nebo menšího než partner, je jedno. Hlavně jde o to, užít si legraci.

  5. Neustupujte. Jestli muž trvá na análním sexu bez kondomu, odpovězte něco ve smyslu "žádná rukavice, žádná taškařice".

  6. Chcete si rozšířit orální repertoár? Lehněte si na postel, hlavu zakloňte dozadu přes její okraj, tak se hrdlo pořádně otevře a vy lépe uspokojíte i toho sebevíc vyvinutého partnera.

  7. Sáhněte pro lubrikant. Je skvělý na masáž a manuální hru a nezbytný k análním hrátkám.

  8. Objevte různé techniky. Jen proto, že se něco líbí vám, neznamená, že se to bude líbit i milenci. Vyzkoušejte odlišné orální techniky a způsoby, jak uspokojit partnera rukou.

  9. Ještě lépe, masturbujte před sebou. Tak odhalíte, co má každý z vás rád.

  10. Nezacházejte moc daleko. Sex není o výdrži. Jestli je partner moc velký, nemusít cítit povinnost snést ho celého.
Základy sexu mezi gayi