Breadcrumbs

Jak si užít tu nejlepší erotickou dovolenou

Každá dvojice se těší na svou romantickou dovolenou. To je jedna ze vzácných příležitostí, kde si můžete plně odpočinout, hodit všechny starosti za hlavu a strávit opravdu “soukromý” čas spolu. Stejně jako objevování lokální kuchyně máte skvělou možnost zůstat v posteli a znovu objevovat ohromující sex. Je na čase posunout plánování romantické dovolené o krok dále a zažít nejlepší dovolenkový sex, který jste kdy měli.

Co si ještě můžete přibalit

Jak říká staré úsloví, když se nepřipravíš, připravuješ se k neúspěchu! Jestli si chcete být jistí, že váš výlet bude mít úspěch, začněte s balením těch správných věcí.

Někdy bývá těžké zajistit, aby se váha vašeho zavazadla vešla do limitu – ale s novým kroužkem pro potěšení od značky Durex „Durex Kroužek rozkoše“ to zvládnete hladce. Malý, ale mocný kroužek, vytvořený pro udržení pevné erekce zintenzivní potěšení vás obou a prodlouží váš sex.[1] Ujistěte se, že vyvěsíte ceduli „Nevyrušujte“ před tím, než ho půjdete zkoušet!

Stejně jako všechny erotické hračky od značky Durex je možné kroužek kombinovat s kondomy Durex a lubrikanty na vodní bázi. Proč si jich pár nepřihodit do svého zavazadla, zvláště když může být těžké sehnat je v místě vašeho pobytu (nebo prostě netoužíte po výletech do obchodů!).[2]

Spontánní chvíle s partnerem

Občas se hodí při plánování dovolené trochu přibrzdit. Nasávejte lokální kulturu a noční život jako součást vašeho dovolenkového azylu, když ale toužíte po skvělé erotické dovolené, bude pro vás pravidlem číslo jedna nenechat zavalit veškerý svůj čas muzei a rezervacemi exkurzí. Když na vás přijde to správné rozpoložení, budete rádi, že nepotřebujete spěchat na nějakou další skupinovou prohlídku.

Zřejmě to nebude příliš obtížné, najít si nějakou zábavu pro váš nerozplánovaný čas, ale pro jistotu máme pro vás pár tipů pro navedení tím správným směrem.

Není nic jako elektrizující prožitek kůže na kůži po pár hodinách na slunci. Nepodlehněte pokušení vrhnout se hned na hlavní číslo. Vzpomínáte si na ty gely pro potěšení, které jste si zabalili?[3] Rozmazlujte svého partnera intimní masáží nebo prodlužování orálního sexu. Jakmile se vám to rozjede, vzpomeňte si na kroužek pro potěšení „Durex Kroužek rozkoše“ jako na skvělý způsob prodlužování vašeho intenzivního prožitku. V kombinaci s kondomy Durex Invisible[4] jistě nebudete litovat svého metodického balení!

Když se chcete opravdu hýčkat, můžete mít to štěstí a mít svoji vlastní vířivku. Společná koupel není v moderním bydlení vždy možná, využijte tedy tuhle výhodu.

Ať už jste na svém hotelovém pokoji jakkoliv dobrodružní, jsou tu ještě nějaké praktičnosti, jak si zajistit co nejvíce užitku z času stráveného spolu. Střídejte se v rozhodování, co budete dělat a kde budete jíst, a nenechte se rozházet maličkostmi. Když si balíte věci s sebou, zvažte, zda nenecháte svůj počítač doma a zda si můžete dovolit vypnout svůj mobil. Nakonec je to dovolená jen pro vás dva. Zabalte si ty správné věci a užijte si dovolenou jako hrdinové!

 

 

[1] https://www.durex.co.uk/en-gb/sex-toys/p/pleasure-ring-1

[2] https://www.durex.co.uk/en-gb/explore-sex/article/how-to-survive-your-first-holiday-together

[3] https://www.durex.co.uk/en-gb/c/lubricants--and--pleasure-gels

[4] https://www.durex.co.uk/en-gb/condoms/p/durex-invisible-extra-thin-condoms-12-pack