Breadcrumbs

Jak být nejlepším milencem

Je to časté téma mezi muži i mezi ženami. Zdali se jim sex líbil a jaké to bylo? Žijeme v sociálním prostředí a sexuální život je běžnou součásti našich životů. Někteří lidé mají doslova postavený business na toto téma. Může se např. jednat o sexuální poradce (sex coach), kteří učí, jak mít spokojený sexuální život. Pokud znáte erotogenní zóny svého partnera, je to určitě plusem pro vás.
Sepsali jsme pro vás malý seznam, jak umět potěšit svojí partnerku. Ovšem nezapomínejte, že každá žena to může cítit trochu odlišně. Poznávání je už na vás. Všímejte si detailů a věřte, že budete tím nejlepším milencem, kterého kdy měla. Pamatujte si, že teorie není praxe. Proto pozorně vnímejte její tělo, pocity, touhy. Měňte míru vášně a stimulace, ale vždy s mírou, ať ženě neublížíte.

Vulva

Jedná se o centrum sexuální rozkoše u žen. Obsahuje masivní koncentraci nervových zakončení a správnou stimulací partnerka dosáhne takového potěšení, o kterém se jí ani nezdálo.

Rektum

Pokud budete chtít vyzkoušet anální sex, tak hlavní je trpělivost. Nepospíchejte, začněte jedním prstem a poté, jak budete partnerku rozpalovat, tak můžete přidat u druhý prst. Nezapomínejte na vlhkost a proto používejte lubrikant/gel. Vždy používejte kondomy, pokud anální sex praktikujete s někým, u koho neznáte plně jeho zdravotní stav. Při nechráněném análním sexu vám oběma hrozí pohlavní nemoci. U análního sexu je naprosto klíčové dodržování přísných hygienických pravidel. V žádném případě nesmíte dráždit její anální otvor penisem nebo prsty a pak se přesunout do vagíny. Totéž pravidlo platí i pro případ, že používáte kondom.

Bradavky

Jedna z nejtypičtějších erotogenních zón. Jak u předešlých zón, tak určitě nespěchejte. Stimulovat bradavky a ženská prsa můžete ústy, rty, jazykem, rukami, prsty, penisem atd. Představivost je pouze na vás, ale nepřehánějte to. Jak bude mít žena ztvrdlé bradavky, tak to je znamení, že je vzrušená, tak to nepokažte. Pozor na kousání. Vášeň musí mít určitou hranici. To je snad zřejmé každému milenci.

Rty

Stimulace rtů je základ a často i začátek pro předehru. Začněte také pomalu polibky a postupně přidávejte na vášni. Lízejte, sajte, kousejte, ale opět pozor na přehnanou vášeň. Rty jsou citlivé, jak na dotek, tak i teplo. Takový pouze hluboký a vášnivý nádech u rtů, aniž byste se jich dotkly, partnerku doslova rozpálí, jako ohnivou kouli. Jak se říká, pomalu, ale jistě. Nešetřete s vášní.

Nohy

Asi vás napadnou hned dvě typická místa. Dámská chodidla a vnitřní strana stehen. Můžete používat prsty, ústa, jazyk. V každé této zóně má žena tisíce a tisíce citlivých míst, podle kterých můžete pro ní udělat nezapomenutelnou předehru.

Uši a ušní lalůčky

Uši jsou velmi citlivé a psychologicky účinné. Takové jemné dýchání u uší, například doplněné o trochu nemravných řečí vaší partnerku nenechá určitě klidnou. Ušní lalůčky, tak i oblast za ušima je velmi citlivá a erotogenní zóna. Stimulujte jí jazykem, rty, vše je dovoleno.

Hráz

Jedná se o část lidského těla mezi konečníkem a pohlavním orgánem. Nemělo by se jednat o první erotogenní zónu vaší předehry. Stud partnerky je potřeba pomalu a jemně odbourat. U této stimulace nezapomínejte také na maximální hygienu. Pokud má partnerka své dny, nebo různé vaginální výtoky, hemeroidy atd., tak by jí tato stimulace mohla bolet a být nepříjemná. Můžete kombinovat hráz i klitoris navzájem.

Dolní část zad

Taková masáž zad je začátkem dokonalé předehry. Celá pokožka je velmi citlivá a proto můžete různě měnit pohyby prstů, rtů a jazyku. Měňte intenzitu, ale nepřehánějte to. Pomohou vám i horké oleje a vonné masti, protože vaše intimní chvíle krásně provoní.