Breadcrumbs

Jak být nejlepší milenkou

Když přijde na sex, tak by se mělo jednat zejména o potěšení pro vás oba. Je ovšem někdy možné, že ze společné kratochvíle bude mít partner větší potěšení, nebo naopak vy. Jedná se o to, jak se rozhodnete, kdo a jak bude dominantní. Víme, jak z vás udělat královnu ložnice, sexuální divu, bohyni. Poradíme vám, jak svého milého dráždit, stimulovat a uspokojit. Je zřejmé, že bez komunikace by to nešlo. Nemáme na mysli pouze verbální, někdy je daleko dráždivější i ta neverbální (náznaky, posunky, řeč těla) komunikace.

Jak ho stimulovat?

Vizuálně:

Není žádným tajemstvím, že každý muž má rád na ženě krásné spodní prádlo. Nemusíte se bát, že byste v tom vypadala špatně. Pamatujte si, že každý muž si něco na vás najde, co ho rozpaluje a třeba vám to, ani tolik nepřijde. Takže takové starosti, jako zdali nemám moc tlustá stehna, tak ty jsou zbytečné. Právě třeba tím rajcujete svého partnera úplně nejvíce. Další doporučení je, pokud se na sebe „při tom“ budete dívat. Takový sex před zrcadlem vás posune do dalšího stupně sexu. Je to samozřejmě na společném pocitu, protože nemusí vám to být, nebo partnerovi zpočátku příjemné. Je to prostě experiment, který se třeba uchytí. S tím je i další možný tip, pokud se třeba navzájem natáčíte, nebo fotíte. Jedná se o tzv. home videa, která by ovšem neměla opustit „vaší ložnici“.

Fyzicky:

Každý k nás má na svém těle více a méně erotogenní místa. U někoho se může jednat o záda, šíji, krk, ušní lalůčky atd. Má velký smysl na tyto doteky nepospíchat a měnit jejich intenzitu. Taková něžná stimulace ušních lalůčku s něžnými slovíčky do ucha budou doslova pekelnou zbraní. Nemusí se jednat pouze o stimulaci prsty, nebo ústy. Vlastní iniciativě a vynalézavosti se nekladou meze. Poznávat partnerovo tělo a jeho fantazie je výbornou předehrou. Říká se také, že sex pomáhá od stresu. Je to individuální.

Slovně:

Správná komunikace vede vždy ke spokojenému vztahu a u sexu se nemusí pouze jednat o slovní vyjádření spokojenosti, ale takové drobné sténání a hekání rozkoší je přímo pekelné. Ovšem všeho moc škodí, takže to případně nepřehánějte. Mohlo by to mít pak na partnera opačný dojem. Nechte se vést přirozeností a co se vám líbí. Uvidíte ten přínos.

Sexuální polohy

Každá nová poloha nemusí být vylepšením sexu, ale je potřeba to nejdříve zkusit . Asi nejtypičtější poloha, kde si vezme otěže do svých rukou je „na kovbojku“. Takže, pokud jste to ještě nevyzkoušela, tak určitě jděte do toho.

Kovbojka– Poloha je snadná. Čelem si sednete na partnera a „osedláte si ho“. Partner ocení, že fyzická námaha nebude na něm a bude mít zároveň krásný pohled na vás. Společný oční kontakt a polibky jsou tou správnou vášní. Pokud do toho přidáte i jemné hekání, či hambatá slovíčka do ucha, tak partner bude v sedmém nebi.

Opačná kovbojka– Pro trochu více dobrodružství si opět sednete na partnera, ale opačně, zády k němu. Pro partnera tím vyniknou vaše ženské partie (zadeček, boky), které bude moci laskat.

Tak a je to vše. Věřte tomu, že po tomto bude váš partner krotký, jako beránek. Pokud ho budete chtít takto potěšit a překvapit, tak úspěšný výsledek je zaručen. Věřte mi.