Breadcrumbs

Erotické pomůcky

Občas je ozdravující okořenit si samotný sex nějakým experimentem. Erotická pomůcka vám může v ložnici dopomoci k daleko lepšímu a intenzivnějšímu sexu. Existuje mnoho důvodů proč ji zkusit, ať už v páru nebo vy sami na sobě. Například výzkum v USA naznačuje, že většina žen alespoň jednu sexuální hračku doma vlastní. Mnoho žen (i mužů) prozrazuje, že pomocí erotické pomůcky mají lepší a intenzivnější vyvrcholení než při samotném styku s partnerem. Kombinace těchto pomůcek a společných dotyků může vaše sexuální vzrušení pozvednout daleko výše. Sepsali jsme malé základy o erotických pomůckách. Jaké jsou druhy a jak je používat. Nebraňte se společné diskuzi nad společnými fantaziemi a touhami v sexu!

Druhy erotických pomůcek

Na trhu existuje mnoho typů a druhů erotických pomůcek, které si můžete vybrat. Ze začátku se to může zdát trochu skličující, ale po získání základních zkušeností přesně zjistíte, jaká hračka vám vyhovuje a přináší maximální uspokojení a vyvrcholení. Pokud budete chtít do těchto intimních hrátek přivést i partnera, tak se zkuste vcítit do jeho kůže, co by mu vyhovovalo a co by se mu líbilo. Níže máme pár tipů a nápadů, jak si zábavnou formou vybrat tu správnou hračku.

--> Je mnoho druhů a typů erotických pomůcek na různé části vašeho těla. Zejména se jedná o vagínu, klitoris, penis nebo konečník. Některé hračky stimulujete sami, některé ne.

--> Na trhu je mnoho velikostí, barev, druhů materiálů a vzorů na různé způsoby vašeho uspokojení.

--> Vibrátory se liší velikostí (rozdílností intenzity), záhyby a tvarem pro to správné uspokojení, po kterém toužíte.

--> Další sexuální hračky jsou speciálně navrženy pro společné sdílení rozkoše. Jedná se o vibrační kroužky a dilda.

--> Pouta, pásky přes oči, provazy a další stahovací materiály jsou taktéž na trhu, ale nezapomínejte se s partnerem pravidelně střídat!

-->Pomocí masážních gelů a lubrikantů se zvýší a zintenzivní vaše radost a pocity.

Může to chvíli trvat, ale právě proto je potřeba experimentovat, než naplno zjistíte, co se vám a partnerovi přesně líbí. Je to skvělý způsob, jak si zlepšit a oživit stereotypní sex.

Přiblížení sexuální hračky

Pokud si už některou hračku ozkoušíte a zjistíte, která vám vyhovuje, tak je potřeba do toho zapojit i vašeho partnera. Mělo by to být formou vzájemného objevování a naslouchání. Bez společné komunikace nedosáhnete žádné rozkoše a potěšení. Tyto erotické pomůcky vám mohou vylepšit jak váš sex, tak i společné souznění. Společná komunikace, vnímání, naslouchání a respekt je klíčem ke všemu.

Pro některé páry se může jednat zprvu o tabu, o kterém si ani nepřejí (stydí se) mluvit. Je potřeba si uvědomit, že erotické pomůcky do vaší ložnice mohou přinést rozkoš a vášeň, ale musí to vzejít od obou partnerů společně. Je potřeba plně respektovat partnera, protože ze začátku nemusí plně sdílet vaše choutky a sexuální touhy. Mělo by se jednat o zábavný experiment, který láká oba partnery. Je vhodné mít mezi sebou otevřenou diskuzi a nestydět se nad konkrétními fantaziemi a sexuálními touhami mluvit. Tyto experimenty a hračky mohou vylepšit vás společný sexuální život do božských výšin.