Breadcrumbs

Erotické hračky pro hrdiny

 

Všichni máme rádi hrdiny. Někoho, kdo všechny zachrání. Superman, Wonder Woman – ti vždy zajistí happy-end. Ale jak je to s vámi? Můžete si vždy zajistit happy-end i pro vaše akční ložnicové fantazie? Durex je tu proto, abyste díky němu mohli říci ANO. Vybavte se některou z našich legendárních sexuálních hraček - kdo ví, jaká super síla na vás sestoupí. Přečtěte si průvodce erotickými hračkami hrdinů a jejich odkaz zapsaný ve hvězdách.

Kroužek pro potěšení „Durex kroužek rozkoše

Po staletí byly kroužky - prsteny symbolem síly páru a jeho oddanosti a tento „Kroužek rozkoše“ není jiný. Ale tento kroužek je navíc mocný i co se týče potěšení. Kroužek rozkoše je navržen pro maximalizaci intenzity – dovede vaše sexuální dobrodružství do ohromujících sfér. Díky němu dosáhnete dlouhotrvající tvrdosti a také síly jako býk až se budete chvět rozkoší. Jednoduše umístíte kroužek na bázi penisu, kde bude dobře sedět. Může se používat s kondomem i bez něho, je extrémně elastický a diskrétní.[1] Jestliže se při výběru svého kondomu cítíte odvážní, sáhněte po kondomech Durex Mutual Pleasure s výstupky a lubrikantem  Performa™, které pomůžou ženě urychlit orgasmus a muže zpomalí.[2]

70% milenců považují intenzitu svých sexuálních prožitků za důležitou nebo velice důležitou[3] a tak je jasné, že dobrý sex bude vysoko na žebříčku hodnot mnoha lidí. Dalším způsobem, jak přidat na intenzitě je hranění (edging), kdy pravidelně na malý moment pozastavujete své pohyby. To nejen že navyšuje vaši touhu, ale také dochází k většímu prokrvení a intenzivnějšímu orgasmu.[4] Spolu s Durex kroužkem rozkoše si užijete takovou jízdu, která vás oba maximálně uspokojí.

Intenzivní malý ďábel od Durexu

To je další spolubojovník, bez kterého by žádný správný erotický hrdina neměl udělat ani krok z domů. Podobně jako většina super hrdinů se i malý ďábel od značky Durex „Intense Little Devil“ vibrační kroužek pyšní netušenými silami. Má během styku za úkol prodlévat na bázi penisu a lechtat klitoris. Vysílá pulzující vibrace, které mohou přivést jakoukoliv ženu k takovému sténání, že by vyhrála cenu Oskara. Kroužek může také přispět extra stimulací během předehry – na bradavkách nebo okolo špičky penisu.

Každý hrdina vlastní svůj arzenál erotických hraček od značky Durex. Budete se svými nadpozemskými sexuálními silami přenášet hory. Vyzbrojeni těmito znalostmi se brzy stanete legendami vaší vlastní ložnice. Panečku, to bude ale jízda!

 

 

 

 

 

[1] https://www.durex.co.uk/en-gb/sex-toys/p/pleasure-ring-1

[2] Durex Pleasure Ring Top 10 Tips Guide

[3] Durex Pleasure Ring survey, 2,000 UK adults aged 18-55, December 2015

[4] Durex Pleasure Ring Top 10 Tips Guide