Breadcrumbs

Durex sexuální pomůcky – naučte se improvizovat

Erotické pomůcky vám pomohou okořenit váš sexuální život. Nebojte se, pokud zrovna nebude mít vaší oblíbenou sexuální pomůcku po ruce, protože stačí trochu improvizace a určitě si najdete způsob, jak docílit svého. Durex vám ukáže, že v domácnosti máte opravdu spousty erotických hraček, které se vám, ani na první pohled nemuseli zdát.

 

Páska přes oči

Pokud máte nudné předehry, tak zkuste toto. Je dobré se případně mezi s sebou poté i vyměnit, ale postup je asi každému zřejmý. Partnerovi zavážete šátek, látku přes oči, aby neviděl a budete se ho jemně dotýkat. Pro partnera budou jakékoliv dotyky daleko erotičtější a jak budete pokračovat je pouze na vás.

 

Štětec na make-up

Nemusíte jej používat po ránu, ale co třeba jej použít k originální předehře. Štětcem můžete jemně a pomalu projíždět po partnerových intimních partií. Ať už se bude jednat o ušní lalůčky, šíje krku, nebo vnitřní strana stehen, tak i tato hračka bude mít svoje pozitivní výsledky.

 

Koupelna

Pokud máte chuť na změnu, tak si klidně přesuňte do koupelny. Tam si určitě najdete pomůcky pro sexuální předehru. Takový sex na pračce, nebo orální uspokojování se vám bude opravdu líbit. Horká společná vana není taky k zahození.

 

Šátek

Nebojte se, ani použit hedvábný nebo bavlněný šátek pro intimní hrátky. Můžete jemně přejížděť partnerovi po erotogenních částí těla. Další možností jsou i použít šátek, jako pásku přes oči anebo jako pouta. Ovšem nezapomínejte, že se musí jednat o vzájemný erotický chtít obou partnerů.

 

Sprcha

Často je každý sprchový kout vcelku malý, takže pokud si tam vlezete oba, tak o dotyky nebudete mít nouzi. Můžete začít společným mytí zad a poté už jen přecházejte do těch partií, které se partnerovi budou líbit. Nebojte se používat, ani hlavici sprchy. Nápaditosti se meze nekladou.

Nebojte se experimentovat a hledat společně nové erotické touhy a rozkoše. Vždy se ujistěte, že se to tomu druhému líbí a nedělejte nic proti jeho vůli. Sex má být vždy zábava, ale i vášeň, něha a rozkoš.