Breadcrumbs

Durex průvodce sexuálních hraček - Vibrátory

Všichni známe to příjemné chvění. Vibrátory a různá dilda jsou už běžnou součástí života. Lidé tyto strojky už používají pravidelně. Můžeme být ostýchaví, ale už se tzv. jedná o osobní potěšení a uspokojení. První vibrátory vznikly na začátku 19. století a sloužily k lékařským účelům. Pomáhaly ženám od bolesti svalů a kloubů v oblasti třísel. Ze začátku se používaly i pro hysterické poruchy osobnosti. Popravdě tím ženám přiváděly orgasmus. Díky tomu si lékaři mysleli, že mají křeče a psychické problémy, které je potřeba léčit.

Naštěstí se technologie a doba dosti posunula vpřed. Nyní už se jedná pouze o erotické pomůcky. Dali jsme dohromady seznam různých typů vibrátorů, které mohou posloužit pro vaši lepší představu a případně i inspiraci. Můžete je vyzkoušet, jak vy sami na sobě, tak i s partnerem.

Kouzelná vibrační hlavice (wandka)

Jedná se o masážní vibrátor, který byl podobný jako kdysi vibrátory na počátku 19. století. V současnosti je už daleko vylepšený a díky tomu si ženy mohou prožít vlastní uspokojení, jak často si budou přát. Základní částí je masážní hlavice, která je poháněná výkonným motorem. Napájení je přímo z elektrické sítě. Velikost vibrací se dá regulovat podle potřeby a chtíče.

Vibrační motýlek

Tato hračka slouží pro stimulaci klitorisu. Název „motýlek“ má podle toho, že na vrchní straně jsou výstupky, jakoby ve tvaru motýla. Tento vibrátor můžete používat pro vlastní uspokojení anebo i s partnerkou, která si motýlka nasadí na sebe. Síla vibrací se dá ovládat dokonce i na dálku.

Vibrační tělíska (Venušiny kuličky)

Tyto kuličkové vibrátory jsou maličké, ale účinné. Existuje mnoho druhů, velikostí a tvarů. Nemusí se jednat pouze o tvar kuličky, ale klidně i tvar penisu, vajíčka atd. Výhodou je, že napájení je pouze přes tužkové baterie. Takže nebudete potřebovat elektrickou přípojku.

Dilda

Dilda jsou nejběžnější sexuální hračkou. Tento razantní vibrátor je nejčastěji ve tvaru penisu. Jeho povrch může být hladký, nebo vroubkovaný. Vibrace stimulují svaly uvnitř pochvy, ale jsou vhodné i pro jiné části lidského těla. Některé jsou speciálně tvarované pro stimulaci G-bodu, další jsou vyrobeny speciálně pro anální dobrodružství. Durex Play Pure Fantasy je dokonalým společníkem pro chvíle rozkoše určeným pro všechny, kdo se rozhodli vyzkoušet něco nového.

Vibrační kroužky

Vibrační kroužek si muž nasazuje na svůj úd a může sloužit pro více druhů potěšení. Díky tomu může muž prodloužit dobu před vyvrcholením[1] a také při každém průniku do ženy (zepředu) můžete stimulovat její klitoris. Slouží tedy pro uspokojení obou partnerů navzájem[2]. Existuje mnoho druhů vibračních kroužků, které se nasazují jak na kořen penisu, tak i na žalud nebo dokonce můžete použít i dva naráz. Je to pouze o vzájemné chuti experimentovat a umět se oddávat sexuálním touhám.

Vibrátory FiFi (králíček, fifinka)

Králíček je umělý penis. Klíčový rozdíl je, ale ve tvaru, protože má další rameno, které umí stimulovat pochvu uvnitř, tak i klitoris zároveň. Jméno králíček vyšlo z toho, že stimulátor má tělo a dva konce, které vypadají podobně, jako králičí uši.

[1] http://www.freddyandeddy.com/howto/howusecockring.htm

[2] http://en.wikipedia.org/wiki/Cock_ring#cite_note-1