Breadcrumbs

Durex - Intimní sexuální polohy

Lžičky (spooning)

Tato poloha je pro oba partnery skvělým posunutím se společně vpřed. Jedná se o fyzicky, ale i psychicky intimní polohu. Nabízí mnoho způsobů vniknutí do partnerky a zároveň i mnoho způsobů vzájemného laskání. Ne nadarmo byl pojem „spooning“ v Google vyhledávači v UK jedním z nejvyhledávanějších pojmů roku 2013[1].

Jak na to:
Žena si lehne na bok. Horní nohu pokrčí a mírně přednoží tak, aby se zadečkem nastavila svému partnerovi. Muž si lehne těsně za ní, podél jejího těla a zezadu do ní vnikne.

Výhody:
Tato poloha vám umožní vzájemného tření. Muž může zároveň laskat ženu. Při styku bude stimulována zadní část vagíny. Poloha je vhodná pro ranní sex. Žena si při této poloze může „odpočinout“ a muž jí naopak zahrnout láskou, něhou a vášní.

Nevýhody:
Samotné líbání je v této poloze dosti obtížné a často chybí i oční kontakt. Někomu to vyhovuje více, někomu méně.

Alternativy:

Muž si lehne na záda, dá nohy k sobě a ruce drží u těla, nebo drží partnerku za boky. Žena si lehne zády na partnera, roztáhne nohy a rukami se opře o partnerovu hruď. Partnerka si určí hloubku penetrace.

Tanec na klíně (lap dance)

Název se týká stejnojmenného filmu. Je to pro ideální předehru s hlubokým vyvrcholením. Ze začátku se může jednat pouze o svádění, bez fyzického kontaktu. Samotná smyslnost a představivost může být daleko nebezpečnější, než samotný sex.

Jak na to:
Muž si sedne na židli, nebo na okraj postele. Žena k němu přistoupí a buď pomalu, nebo hned si na něho sedne zepředu a kroutí pánví nad jeho rozkrokem. Následně sama určí, kdy a s jakou intenzitou dovolí samotnému vniknutí penisu do vagíny. Žena má při této poloze dominantní postavení a mnoha mužům se to líbí.

Výhody:
Žena si může diktovat rychlost, úhel a hloubku proniknutí. Ruce obou partnerů se mohou vzájemně dotýkat a laskat. Tato poloha je velice intimní. Poloha pro vás bude žádaným sexuálním uspokojením. Napomáhá k tomu oční kontakt a příležitost líbání se s partnerem. Vyvrcholení u obou partnerů je zaručeno.

Nevýhody:
Od ženy se očekává odvaha a iniciativa, protože ona je tou hlavní dirigentkou při této opeře. Další nezbytností je i fyzická odolnost ženy. Takový tanec na partnerovi není zadarmo.

Alternativy:
Podobně. Jen žena bude obráceně. Muž si sedne na židli a žena si na něho sedne zády k němu. Pro muže je to také velice vášnivé, protože může laskat ňadra a klitoris u partnerky. Žena si taktéž určí hloubku a intenzitu penetrace. Další alternativa je, že se žena může více předklonit a penetrace bude pod jiným úhlem.

[1] http://www.google.co.uk/trends/topcharts#date=2013