Breadcrumbs

Čistá mysl – lepší sex

Mít skvělý sex není pouze o fyzické stránce jedince, ale i vnitřním rozpoložení. Je naprosto zřejmé, že pokud nebudete mít chuť na sex, tak to bude stát za starou bačkoru. Opačný případ může být tak intenzivní, že s partnerem nepůjde pouze o uspokojení fyzické, ale i vnitřní. Vaše vzájemné propojení může být hlubší, intenzivnější a erotičtější.

 

Duchovní očista nemusí být pouze  vírou, ale např. pravidelným cvičením – jóga. Díky cvičení budete mít vetší flexibilitu a budete si moci dovolit odvážnější sexuální polohy, které jste dříve nemohli praktikovat a hlavně budete mít do sexu větší chuť.


Co znamená spiritualita?

Spiritualita, neboli duchovnost může být vnímána každým trochu odlišně. Lze to považovat, jako uvědomění si něčeho nadpozemského. Typicky se jedná o náboženské ideje. Mohou to být, ale i další duchovní projevy, jako modlitba a rozjímání. Vnitřní spiritualita by každého měla vést určitým směrem, abyste si dokázali odpovědět na otázky, jako jsou smysl života a účel žití na světě.

 

Duchovnost a sex

Historie víry a sexu je velice pestrá. Každé náboženství má docela striktní a přesná pravidla ohledně  sexu. Ať už se jedná o tantrický sex, kamasútru a další techniky, tak každá pochází z určitého náboženství.

 

Veškerá náboženství pohlíží na sex jako na spojení muže se ženou. Některá jsou volnější a některé naopak striktnější. Křesťanství, judaismus, budhismus, hinduismus, islám a další náboženství pojímají pravidla o sexu odlišně. Naštěstí u nás v ČR je absolutní tolerance výběru víry. Dokonce nejširší částí populace v ČR jsou ateisté (ČSÚ z roku 2011), neboli lidé bez náboženského vyznání.

 

Víra a výhody v sexu

Nezdá se to, ale už taková meditace dokáže některé lidi přivést do takového blaha, jakoby právě prožívali orgasmus. Jsou dokonce sexuální techniky, které vás mají přivést do takového stavu. Nelze to asi hned, ale pravidelností a cvičením, že vám to možná povede.

Je dokonce vědecky dokázáno, že duchovně vyrovnané a uspokojené ženy praktikují sex daleko častěji, než ostatní[1]. Zcela zásadní je v této otázce vzájemná komunikace a respekt mezi partnery.

 

Vyznání a sex vám může dopomoci k úniku z každodenního stresu anebo vám ukáže společně nové obzory. Určitě se k tomuto nestavte striktně, protože by to bylo akorát na škodu. Mějte vždy čistou mysl a vzájemně se respektujte. Tolerance vás obou vám přinese ovoce.

 

[1] http://www.livescience.com/7908-spiritual-women-sex.html