Breadcrumbs

5 nejlepších sexuálních poloh pro prohloubení intimity

 

Intimita je důležitá v každém vztahu a čas od času je dobré znovu rozžhavit jiskřičky mezi vámi a vaším partnerem a hledat nové způsoby intimity, jak být spolu. Ať už to je schůzka s večeří, nebo víkendové překvapení – nebo i jen prosté obětí či polibek. Udržování vysoké úrovně intimity ve vašem vztahu nejen že vytváří skvělý sex, ale také vás jako pár sbližuje.

Sex může být nádherný způsob, jak si zachovávat v partnerství silné fyzické i emoční pouto, ale někdy se může stávat rutinou, zvláště v dlouhodobých vztazích a intimita se vytrácí. Aby vám i nadále oheň hořel, předkládáme vám 5 nejlepších sexuálních poloh k prohloubení intimity včetně několika našich nejlepších tipů, jak se ještě více přiblízit svému partnerovi.

Tváří v tvář (Face-off)

Muž sedí na kraji postele nebo židle, žena si mu sedne na klín a obtočí nohy okolo jeho pasu.[1]

Jak hodně je intimní?

Poloha čelem k sobě se skvěle hodí k dlouhému líbání, které se vždy může stát neuvěřitelnou intimní aktivitou s vaším partnerem. Navíc může žena v této pozici ovlivňovat úhel a hloubku pronikání. Také volné ruce jsou vám k dispozici k malému průzkumu.[2] Jestliže toužíte po více šťavnatosti, vyzkoušejte jahodový lubrikant Durex Play Saucy Strawberry. Lubrikační gel Durex je zábavná a šťavnatá cesta, jak si osladit zážitky z ložnice. Tento produkt neobsahuje cukr a je vhodný pro orální i vaginální sex.[3]

Misionářská

Pro mnohé nejvíce praktikovaná poloha a pro jiné možná ne příliš vzrušující poloha. Ale může to být i jinak! To, že je misionářská poloha jednoduchá pro zvládnutí, nebude jistě jediným důvodem, proč tato poloha neustále figuruje vysoko na žebříčku popularity.

Jak hodně je intimní?

Misionářská poloha může být neuvěřitelně intimní, protože páru je umožněn oční kontakt, dotyky a líbání na ústa nebo na jiné oblasti.[4] Není divu, že je stále jednou z našich nejoblíbenějších poloh – také díky komplexnímu dotyku kůže na kůži.

Pozor - díky kondomům „Real Feel“ můžete prožít opravdový pocit kůže na kůži.

Vestoje (Upstanding Citizen)

Na sexuální poloze velmi záleží. Muž se rovně postaví, žena ho obejme svýma nohama a on ji podpírá záda a hýždě.[5]

Jak hodně je intimní?

Tato poloha je výborná pro vaši neutuchající vzájemnou vášeň. Teoreticky neexistují žádné hranice, kde by se nedala tato pozice praktikovat – můžete se nechat kdekoliv uchvátit svoji spontaneitou (za předpokladu, že muž má dost silné paže). Protože je tato pozice docela fyzicky náročná, můžete ji také využít pro přechod z jedné pozice do další, nebo před zřícením se do postele pro další rundu. Tato pozice bude možná pro vás a vašeho partnera nová a proto budete zřejmě vyžadovat trochu jistoty a žádné kompromisy v intenzitě prožitku. Kondomy „Invisible“ jsou navrženy extra tenké pro maximální citlivost při zachování vysoké úrovně bezpečí a jistoty.

V leže na boku (Spooning)

Spooning by byl vysoko v řebříčku líných poloh, ale také by dosahoval vysoko v žebříčku intimity. Muž jednoduše objímá ženu a vstupuje do ní zezadu.[6] Ano, jednoduché a také extrémně intimní.

Jak hodně je intimní?

Poloha umožňuje partnerům kontakt od paty až k hlavě. Muž objímá svoji partnerku a to mu umožňuje otevřený přístup k jejím prsům a klitorisu. S tímto parádním probuzením během pohodové neděle už dál nemusíte měnit polohy – jenom si dopřejte čas a užívejte si svých vzájemných dotyků. Vaše rozverné ráno můžete prodloužit mini vibrátorem „Durex Intense Delight Bullet“. Tato pomůcka je výborná pro stimulaci klitorisu i celého těla a tak s partnerem můžete třeba jako předehru objevovat nové způsoby dráždění a vzrušování. Začněte s mazlením bradavek, klitorisu a stydkých pysků než přejdete do dalších orgasmických dobrodružství.[7]

Lotus

Muž sedí s rovnými zády a se zkříženýma nohama, jeho partnerka si mu sedne na klín a obtočí své nohy okolo něho.

Jak hodně je intimní?

Pozice, která získala svoje jméno od klasické jógové pozice, je v Kámasútře známá jako intimní pozice.[8] Jako je jóga považovaná za klidnou aktivitu vyžadující trpělivost, lotus je chápán jako plynutí a vyjádření lásky a náklonosti jednoho partnera ke druhému. Protože jsou partneři v této poloze naprosto propletení, musejí se navzájem sladit ve svých pohybech a vytváří tak nádhernou atmosféru důvěry a intimity. Zároveň je to i skvělá pozice pro znovuobjevování umění polibku. Proč nepoužít pro další okřídlení této pozice smyslnou masáž s masážním gelem Durex Play 2v1, který obsahuje Aloe Vera. Vzneste se oba do prostoru bez času.[9]

 

 

 

 

[1] https://www.durex.co.uk/en-gb/explore-sex/article/the-best-sex-positions-for-shy-people

[2] http://www.womenshealthmag.co.uk/sex-love/sex-tips/1649/the-best-sex-positions-ever-face-off/

[3] https://www.durex.co.uk/en-gb/lubricants--and--pleasure-gels/p/durex-play-saucy-strawberry-pleasure-gel-50ml

[4] http://www.cosmopolitan.com/missionary-sex-positions/

[5] http://www.womenshealthmag.co.uk/sex-love/sex-tips/2213/the-best-sex-positions-ever-upstanding-citizen/

[6] http://www.goodtoknow.co.uk/relationships/galleries/9278/top-20-sex-positions/12

[7] https://www.durex.co.uk/en-gb/sex-toys/p/durex-ultimate-pleasure-vibrator

[8] http://www.goodtoknow.co.uk/relationships/259071/The-Lotus

[9] https://www.durex.co.uk/en-gb/lubricants--and--pleasure-gels/p/durex-play-soothing-massage-2-in-1-lube-200ml