Kvalita Durex

Začíná to už na samém počátku výroby. Všechny naše kondomy jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších surovin. Poté je každý z nich elektronicky testován a vzorky z jednotlivých dávek nafouknuty vzduchem, aby se otestovala jejich pevnost.

Mezinárodní standardy vyžadují naplnění kondomu až 18 litry vzduchu při ‘testu prasknutí vzduchem’. Kondom Durex se většinou roztáhne a udrží až 40 litrů vzduchu než praskne (příklad toho, že nedodržujeme celosvětové bezpečnostní standardy kvality, ale překračujeme je).

Vzorky kondomů se také naplní vodou, aby se otestovalo jestli nemá praskliny. Pro jistotu provádíme asi 2 miliony těchto testů každý měsíc.

Všechny typy kondomů jsou také dermatologicky testovány.

Každý kondom je elektronicky testován na možné nedostatky před tím, než je uveden na trh.

Kromě zdokonalování testování výrobků, neustále podnikáme průzkumy – hledáme nové způsoby jak vylepšit naše výrobky nebo objevit nové trendy v sexuálním chování, které mohou vést k uvedení nové řady produktů na trh.

To znamená, že jsme nashromáždili cenné informace, které jsou pravidelně konzultovány s ministerstvem zdravotnictví, nemocnicemi, vědci, akademiky a dalšími orgány zabývajícími se sexuálním zdravím.

Tak a tady to máte; nejlepší postupy výroby nejlepších produktů, za kterým stojí prozíravé myšlení.

To je důvod proč miliony lidí po celém světě důvěřují Durexu každý den.