Breadcrumbs

Žena na ženu

Základy lesbického sexu

Lesbický sex nemá žádné zlaté pravidlo, stejně tak jako je to u sexu kluka s holkou. Každý touží po něčem jiném. Nicméně znalost základů lesbického sexu vám zaručí nezapomenutelný zážítek.

  1. Nepředpokládejte. Každá žena je jiná. Některá má ráda stimulaci rukou, pro jinou je orální sex tím neuspokojivějším, některé mají rády hračky (včetně třeba připínacího penisu), jiným se líbí všechno. Jen proto, že vám se líbí určitá věc, neznamená, že partnerce také. Komunikujte a objevujte společně.

  2. Hlavně bezpečně: Orální šíření sexuálně přenosných infekcí (STI) je na vzestupu, takže použijte orální roušku (latexový čtverec), abyste se nevystavovaly riziku. Přenos STI je možný, i když budete sdílet stejnou hračku, a tak na ni navlékněte kondom.

  3. Buďte sexy: Bezpečný sex nemusí být nudný. Vyzkušejte vroubkované, tečkované a další kondomy na hračky, abyste si tu změnu náležitě užily. Roušky jsou k dostání v různých příchutích, ale i bez nich.

  4. Hrajte si: Navlékněte kroužek potěšení na dildo pro stimulaci klitorisu. Použijte tzv. bullet vibrátory během orálního sexu nebo se jen převlékněte do sexy oblečků. Střídejte to, abyste vyšly ze stereotypu.

  5. Buďte sebevědomé: Mnoho žen si není svým tělem jisto, to je naprosto přirozené. Buďte na svůj vzhled pyšní, mějte v prvé řadě ráda sama sebe.

  6. Chcete rozšířit váš orální repertoár? Přibližte se k partnece z jiného úhlu – může to přinést zcela jiné pocity.

  7. Použijte lubrikační gel. Skvělý pro masáž a masturbaci. Lubrikant je také nepostradatelný, když se rozhodnete pro anální hrátky.

  8. Hrát se dá různými způsoby. Vyzkoušejte různé orální techniky a dráždění rukou, abyste svou partnerku uspokojily.

  9. Ještě lépe, masturbujte před partnerkou. Tak se dozvíte, co se každé z vás líbí.

  10. Znejte své hranice. Sex není o tom, kdo víc vydrží. Jestli partnerka navrhne něco, co vám bude nepříjemné, buďte upřímní. Pomocí vlastní ruky partnerku samy naveďte a udávejte tempo při prvním objevování.
Přibližte se k partnece z jiného úhlu – může to přinést zcela jiné pocity.