Breadcrumbs

Tři tipy pro lepší sex

Jakých pět přídavných jmen vás napadne, pokud se řekne spojení „nejlepší sex, co jste kdy měli“?

Zažít intenzivní a vášnivý sex je něco, co se těžko popisuje. To se musí prožít, protože každý z nás má trochu odlišné touhy a vášně. Je pouze na vás a partnerovi, jak si dokážete vyjít vstříc.

Intenzivní sex je často doprovázen vášnivou stimulací. Pro někoho se může jednat o dlouhou předehru, o dovádění se sexuálními pomůckami různých typů anebo nové techniky a polohy při souloži. Ukážeme vám, na jaké tři základní kategorie se zaměřit, aby to tzv. mělo grády.

Očekávání

Závisí na partnerovi, jestli má rád překvapení nebo naopak. Ovšem pokud něco očekává, tak např. žhavou předehrou ho více namotivujete k pořádným výkonům. Jako vhodnou pomůckou vám dobře poslouží erotické prádlo, tomu určitě neodolá.

Trpělivost

Je jedno, jestli vaše intenzivní soulož bude na pět minut nebo pět hodin. Je to různé podle apetitu obou partnerů a souhrou mnoha dalších faktorů. Ovšem jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Proto pánové, netlačte extrémně na pilu. Naopak dámy, netrapte partnery a neprodlužujte to do maxima. Zlatá cesta je někde tam uprostřed. Buďte trpěliví, protože poté zažijete uragán v posteli.

Vzájemné propojení

Je jedno, zdali máte mnohaletý vztah anebo vztah jen pár dní. Pokud si najdete ideálního partnera na sex, tak věřte, že to vzájemné propojení okamžitě poznáte. Je potřeba umět mezi sebou mluvit nebo alespoň pozorně vnímat partnera a poznat co se mu líbí. Vaše projevy nemusí být pouze slovní. Takové vášnivé hekání, šeptání do ouška nebo líbání na šíji partnera potěší a určitě i napoví. A nemyslete si, že v opačném garde to nefunguje.

Vylepšete váš sexuální život

Nezapomínejte na to, že sex nemá být povinnost. Buďte spontánní, vášniví, zvědaví, ale někdy i trpěliví. Respektujte partnera a jeho touhy, vrátí se vám to stejnou mincí. Objevujte nové věci a nestyďte se. Najděte si vždy čas na společné kratochvíle a naučte se, alespoň na okamžik vypnout a nemyslet na práci, děti, povinnosti, atd.

Nejdůležitější na sexu je se umět poznat a umět si vyjít vstříc. Ujistěte se, že vám to s partnerem klape i mimo postel. Vztahy založené pouze na sexu často moc dlouho nevydrží. Pokud se vás zmocní touha po sexu s neznámým partnerem, hlavně nezapomínejte na ochranu. Chráníte se tím oba navzájem. Je potřeba být rozumný i v rámci sexu.