Breadcrumbs

Pomocná ruka

Ruční hrátky pro něj

I když orálnímu a penetračnímu sexu se dává přednost před masturbací, i ta může být stejně uspokojivá.  Ať už jde o bezpečný způsob hraní si v rané fázi vztahu, uspokojení, pokud zrovna nejste v náladě nebo součást předehry, díky které se naučíte znát tělo svého partnera. Uspokojování muže rukou by se nemělo podceňovat.

Lubrikační gel usnadní hladší průběh: snižuje tření, vaše ruka bude snadněji klouzat a nabídne velké množství různých technik.

Nejprve promněte lubrikant mezi prsty, aby se ohřál –  lubrikanty přinášející hřejivé a mravenčivé pocity dodají větší vzrušení  – a poté laskejte mužův penis od kořene až ke špičce žaludu. Naslouchejte jeho tělu podle toho, jak oddychuje. Pokud se prohne směrem k vám, asi jste zahrála na správnou strunu. Uzdička (šlacha spojující předkožku s žaludem) bývá velmi citlivá a přejíždět po ní palcem může být pro muže velmi příjemné a vzrušující.

Nepoužívejte jen jednu ruku: druhou prozkoumejte jeho erotogenní zóny. Některým mužům se líbí hraní s varlaty: jemně je hlaďte, vezměte je do dlaní nebo za ně zlehka tahejte během laskání jeho penisu. A pokud má rád stimulaci prostaty, zkombinujte ji s masturbací penisu.

Pro stimulaci penisu můžete použít obě ruce. Sepněte je (nejprve ale naneste na dlaně lubrikant), klouzejte po něm a přitom pohybujte dlaněmi.  Nebo hlaďte jednou rukou jeho penis odshoru dolů, zatímco druhou vezměte žalud do dlaní a dělejte krouživé pohyby (sexpert Lou Paget to nazývá 'mačkání pomeranče'). Pokud ho příroda obdařila, položte jednu ruku na druhou a pohodlně do nich jeho poklad uzavřete.

Nejlepší bude učit se od něj samotného. Požádejte svého milence, ať před vámi masturbuje, přiložte ruku na jeho a zjistěte, jak pevně penis stiskne, jak rychle se pohybuje a kam položí své prsty. Buďte si jisti, že má větší praxi než vy a ví, jak se nejlépe uspokojit. Kopírujte jeho pohyby a úspěch bude zaručen!

Nepoužívejte jen jednu ruku: tou druhou prozkoumejte jeho erotogenní zóny.