Breadcrumbs

Nezvládnutelná poloha?

Akrobatické sexuální polohy

I když jsou staré osvědčené polohy jako misionářská nebo zezadu zdrojem výborné zábavy, není od věci sem tam to trošku promíchat. Vyzkoušejte jednu z poloh níže a váš sexuální život získá tu pověstnou špetku koření. Avšak nikam nepospíchejte, a to obzvlástě pokud nejste normálně příliš aktivní, přece jenom si nechcete vyhodit záda nebo natáhnout sval. A až skončíte, vzájemná masáž neuškodí ani jednomu…

Lišejník

Jak název napovídá, u této polohy využijete zeď jako podporu. Žena se postaví bokem ke zdi a zvedne vzdálenější nohu. Muž se postaví mezi její stehna čelem ke zdi a rukou přidržuje její zvednutou nohu. Při přirážení se jeho stehno tře o ženin klitoris, ona se může více přitisknout dozadu ke zdi a prohloubit tak penetraci.

Primabalerína

Pokud je pro vás lišejník příliš náročný, primabalerína je jednodušší polohou ve stoje. Žena se postaví čelem ke zdi, ohne se tak aby se o ni rukama zapřela a zvedne jednu nohu. Muž do ní proniká zezadu, drží ji za boky a pomáhá ji tak udržovat rovnováhu, zatímco přiráží. Penetrace je hluboká a muž má velice intimní výhled, který mu na tváři zaručeně vyčaruje úsměv.

L jako laskání

Pokud preferujete sex v posteli, L jako laskání je jednoduchá, avšak vášnivá poloha. Žena se položí na záda a zvedne nohy nahoru, jak to jen jde. Muž si klekne mezi její nohy a vklouzne dovnitř, zároveň rukama pozvedne její boky pro snažší penetraci. Pokud se žena cítí unavená, může si nohy opřít o mužův hrudník. Tato poloha nabízí hluboký průnik a dost prostoru pro vzájemné laskání parterů.

A až skončíte, vzájemná masáž neuškodí ani jednomu…