Breadcrumbs

Masírujte se správně

Základy erotické masáže

Smyslnou masáž se stojí za to naučit. Určitě se vám bude hodit v každé fázi vztahu. Masáž hlavy nebo chodidel vám může pomoct svést potenciálního partnera a povede k intimnějšímu laskání, jakmile zažehnete jiskru. A dokonce i k masáži celého těla, když už vztah poběží na plné obrátky. Ve skutečnosti masáž uvolní a vzruší milence stejnou měrou.

Než začnete, ujistěte se, že je v pokoji teplo – jde vám o to vyvolat jiný typ chvění a po uvolnění teplota člověka klesne, a tak, i když si oba ponecháte oblečení, bude vám oběma pohodlněji. Nahřátými ručníky zakryjte ty části partnerova těla, které nebudete masírovat. Pokud se chystáte na masáž celého těla, dopřejte si společnou koupel, která uvolní svaly a příjemně naladí vaše smysly.

Nepoužívejte masážní oleje, pokud chcete mít sex, mohou porušit kondom. Místo toho se dají zakoupit lubrikační gely určené k masáži, po kterých budou vaše prsty po milencově kůži jen klouzat.

Pokud nejste profesionální maséři, netlačte příliš na kosti, může to být nebezpečné. Raději se zaměřte na svaly zádové, stehení a hýžďové. Nejprve začněte lehkým hlazením, tzv. masáž 'effleurage'  – což jsou krouživé pohyby konečky prstů a dlaní. Pokud narazíte na ztuhlá místa, buďto je pomalu uvolněte anebo, jestli nechtějí povolit, zvolte  tzv. masáž 'petrissage' – masírování svaly kloubů na prstech velmi napjatých míst. Začněte jemně a postupně svaly vystavte většímu tlaku. Čas od času se ujistěte, že se váš milenec cítí pohodlně.

Střídáním masáže se smyslnými hrami můžete docílit sladkého dráždění, takže proložte terapeutické pohyby erotickým hlazením. Masírujte ramenní svaly a pak lehce špičky prstů přejeďte dolů po krk nebo masírujte boční strany hýždí – napětí tak ještě stoupne – poté nechte vaše prsty zabloudit na intimní místa. Zážitek ještě okořeníte, když milence natřete lubrikačním gelem a svým tělem budete klouzat po tom jeho (jen v případě, že nejste o moc těžší než on). Hlavně ale komunikujte. Zajímejte se o to, co se líbí vašemu milenci a splňte mu jeho touhy.

Čím víc o těle víte, tím účinější masáž bude, a tak si nastudujte něco o mužských a ženských erotogenních zónách a anatomii celkově, ať zjistíte, jak nejlépe svého milence hladit. Vědomost takového druhu určitě přinese ovoce.

Střídáním masáže se smyslnými hrami můžete docílit sladkého dráždění