Breadcrumbs

Kondomy: výběr toho správného pro vás

Mnoho lidí má svůj oblíbený druh kondomu. Pro některé je důležitý pocit bezpečí. Jiní chtějí něco tenčího, co jim pomůže zvýšit pocit blízkosti. Další zbožňují kondomy s vroubky a výstupky, které přinášejí nové příjemné pocity. Všichni možná máme svého favorita, ale je také skvělé experimentovat a zkusit něco nového, když se přitom stále cítíme bezpečně díky vědomí, že se chráníme před otěhotněním nebo rizikem přenosu pohlavní nemoci.

Různé kondomy mohou dokonale změnit váš sexuální zážitek: umožní intenzivní sex, nabídnou další příjemné pocity, dovolí vám cítit se pohodlně a volně nebo vás dovedou až k novým zážitkům, které vás sblíží jako pár. A možná to pro vás budou všechny zážitky najednou!

Nezapomeňte, že co je vhodné pro vás, nemusí fungovat mezi vámi a vaší partnerkou. Různé kondomy mají různé tvary, tloušťku, šířku, materiály, textury a lubrikanty. Abychom vám pomohli s výběrem, uvádíme šest nálad, do kterých se můžete dostat – s kondomy, které se pro danou situaci hodí.

Energický

Ať už máte chuť vydržet celou noc, nebo plánujete kratší zážitek, na který vydáte všechnu svou energii, můžete mít pocit, že potřebujete trochu více bezpečnosti. Kondomy Durex Extra Safe jsou silnější než naše standardní kondomy (přesto jsou stále tenčí než desetina milimetru) a dodají vám pocit extra bezpečí.

Intimní

Pro pocit hlubokého spojení a skutečně intenzivního kontaktu je nejlepším řešením tenčí kondom. Durex vyrábí tři tenké kondomy: Thin Feel, Ultra Thin Feel a Intimate Feel, velmi tenký kondom s extra lubrikací. Tyto kondomy pomohou předat tělesný žár mezi vámi dvěma a zároveň díky nim budete cítit každý pohyb a každý záchvěv, neunikne vám žádný vjem.

Chutný

Díky kondomům s příchutí bude orální sex nejen bezpečnější, ale také ho mohou proměnit ve větší zábavu! Kondomy Taste Me mají banánovou, jahodovou, pomerančovou a jablečnou příchuť, díky kterým bude váš orální sex chutnější.

Stimulovaný

Výstupky a vroubky stimulují vaše tělo novými způsoby, a kondomy s vroubky tak nabídnou vám i vaší partnerce intenzivnější pocit. Různé textury, které tyto kondomy nabízejí, mohou být stejně vzrušující jako erotická pomůcka. Výstupky a vroubky mohou vytvářet řadu různých vzorů. Durex vyrábí Tickle Me s vroubky a Pleasure Me, který kombinuje obě varianty pro dvojnásobné potěšení.

Experimentální

Všechny kondomy jsou lubrikované, což je hlavní prevence porušení a protržení kondomu, ale zároveň to oběma partnerům usnadňuje společné pohyby. Pokud máte chuť na nový společný zážitek, tyto lubrikanty mohou rovněž přinést nové pocity. Durex Lovers Connectje speciálním lubrikant způsobujícím mravenčení. Tento jedinečný pocit vás sblíží jako pár.