Breadcrumbs

Jak mohou kondomy okořenit staré sexuální polohy

 

Když přijde řeč na nejskvělejší pozice pro milování, nejde vždy jen o efektních pohybech a aerobiku. Ve skutečnosti může být i stará dobrá klasika tím pravým pokladem pro vaší ložnici, zvláště když využijete pár triků, které máte schované v zásobě. Pokud jste si snad mysleli, že jsou misionářská pozice, na koníčka, pozice zezadu nebo na boku příliš obyčejné, Durex vás vyvede z omylu.

V tomto článku budeme odkrývat "skrytá tajemství" těchto klasických erotických poloh a také jak správná volba kondomů, sexuálních hraček, lubrikantů a obměn těchto poloh může přinášet nové roviny intimity a potěšení pro vás i vašeho partnera. A nebudete se k tomu muset prokousávat hromadou knih o sexuálních polohách.

Misionářská poloha

Misionářská poloha je jednou z nejvíce praktikovaných sexuálních pozic[1] a často dostává nálepku „fádnosti“, právě protože je tak obvyklá. Možná to byla dokonce i vaše první poloha, kterou jste kdy vyzkoušeli. Pro některé páry je misionářská poloha využívaná jako výchozí a může se tak stát mechanickou a ochuzenou o jiskření i intimitu.

Nicméně misionářská pozice umožňuje hlubokou penetraci a navíc je obdarovaná důležitou složkou intimity – pohledem z očí do očí. Díky malé obměně bude moci tato poloha dostat kredit potěšení, který si zasluhuje. Použití polštářů je skvělým způsobem, jak zintenzivnit jakoukoliv polohu. Podložte polštáře pod hýždě ženy, aby se její boky mírně nadzdvihly a umožnily tak mimořádně intenzivní pronikání. Díky této nepatrné obměně může misionářská poloha opět mocně ožít, jak byste si to ani prve nedokázali představit.

Pozice zezadu

Pozice zezadu je výborná pro ranní rychlovku nebo třeba pro váš vášnivý čas ve sprše. Z dotazníku časopisu Women’s Health se čtenáři časopisu Men's Health vyšlo najevo, že pozice zezadu je jejich nejoblíbenější kvůli možnosti hlubokého pronikání.[2] Tato vydařená klasická poloha někdy trochu unavuje, pokud ji mírně neobměníte. Pro extra stimulaci vás a vašeho partnera vyzkoušejte kondomy Durex Pleasure Me, které mají vroubkovaný povrch nebo výstupky.[3]

Na koníčka

Tato poloha umožňuje ženě, aby byla nahoře a úplně kontrolovala pohyb, tempo a hloubku pronikání.[4] Ale stejně jako ostatní klasické polohy se i tato může stát rutinou. Proč nezměnit rutinu a nepřipravit pro ženu nějaké extra vibrace? Mužovy ruce jsou při této poloze volné pro držení a hlazení partnerky. Proč je nezaměstnat diskrétním smyslným mini vibrátorem – „Intense Delight Bullet“ od značky Durex? Tato hračka je skvělá pro klitorální stimulaci a masáž celého těla, můžete tak se svým partnerem objevit nové roviny dráždivé a vzrušující předehry.

Poloha na boku (Spooning)

Jak tvrdí expertka na sex Scarlett Robinson ve svém článku pro YouQueen, poloha na boku je oblíbená pro líný ranní sex, protože máte dost velkou šanci, že se v ní stejně probudíte.[5] Proto mnoho párů zahrnuje tuto polohu to svého pomyslného seznamu poloh a už o ní více nepřemýšlejí. Malá modifikace ale může udělat divy. Spooning se nevyznačuje hlubokou penetrací, ale pokrčením kolen a nahnutím se dopředu pro ni můžete vytvořit více prostoru. Přidejte k tomu kondomy „Durex Invisible“ a budete doufat, že ráno nikdy neskončí. Tyto kondomy jsou navrženy extra tenké pro maximalizaci citlivost a zároveň také stále poskytují vysokou úroveň bezpečí a ochrany.[6]

Příště, až budete mít pokušení vyzkoušet něco nového, proč nezkusit pár obměn klasických poloh se zcela novým prožitkem?

 

[1] http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/the-uks-favourite-sex-positions-revealed-in-new-survey-10038133.html

[2] http://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/mens-favorite-positions

[3] https://www.durex.co.uk/en-gb/condoms/p/durex-pleasure-me-condoms-14-pack

[4] https://www.durex.co.uk/en-gb/explore-sex/article/8-sex-positions-to-maximise-her-pleasure

[5] http://youqueen.com/love/in-bed/7-morning-sex-positions-to-try-before-breakfast

[6] https://www.durex.co.uk/en-gb/condoms/p/durex-invisible-extra-thin-condoms-12-pack