Breadcrumbs

Hračičky, které vás přivedou do varu

Vyberte si vaši první sexuální hračku

Hračky se stávají stále více běžnou součástí sexuálního života mnoha lidí. Jsou úžasným prostředkem k objevování vašich nejcitlivějších bodů na těle. A mohou dát nový vzrušující rozměr předehře. Až se budete poprvé rozhodovat, jakou hračku vybrat, může vám to připadat děsivé, i přesto, že už jste se seznámili s bezpečnostními zásadami. Zde je pár tipů, které vám váš výběr usnadní.

  1. Vibrace: Někdo má vibrace rád. Jinému  zpočátku připadají zvláštní, ale časem si je zamilují. Někoho naopak nechají chladným. Dokud to nevyzkoušíte, nebudete vědět, do které kategorie patříte. Nicméně je lepší začít s jemnějšími vibracemi, protože ty intenzivnější mohou začátečníkovi způsobit šok. Mini vibrátory tzv. bullet jsou ideální první hračkou. Nejprve navolte nejmírnější nastavení. Pokud je mravenčení moc velké, podložte ho rukou nebo pod něj dejte prostěradlo. Jestli chcete zažít víc vzrušení, nastavte větší intenzitu vibrací.

  2. Velikost: Vyberte velikost, která vám nebude připadat až tak děsivá. Hračky jsou většinou pevnější a hustější než skutečné věci, takže nebuďte překvapení, když se hračka stejné velikosti jako váš partner bude zdát příliš velká.

  3. Výkon: Hračky jsou většinou poháněny bateriemi nebo se nabíjí ze sítě nebo jsou dokonce na solární pohon. Zjistěte, jak je hračka poháněna předtím než ji koupíte, aby se vám nestalo, že nebudete moci sehnat neobvyklý typ baterií, které jsou na ni potřeba.

  4. Diskrétnost: Zpočátku se tak jako každý budete stydět za to, že používáte hračku, zvláště pokud jste začátečník v této oblasti. Výběrem tišší hračky se můžete vyhnout trapným momentům. Dají se dnes koupit na spoustě běžných míst – jak online, tak na hlavních třídách. Proč nezačít něčím malým, např. kroužkem, masážním strojkem nebo mini vibrátorem? To jsou skvělé první sexuální hračky pro páry, které chtějí otestovat vodu před tím, než se do ní zcela ponoří.
Pokud je mravenčení moc velké, podložte ho rukou nebo pod něj dejte prostěradlo