Breadcrumbs

Až tam dolů

Jak právně provést orální sex

V průzkumech, jak ženy nejsnáze vyvrcholí, je orální sex na vrcholu žebříčku. Takže vylepšením svých orálních dovedností si u své milenky určitě šplhnete.

Lubrikant vám hodně vypomůže. U postele mějte připravenu sklenici s vodou v případě potřeby hydratace a investujte do ochuceného lubrikantu. Nejen, že po ní budou vaše ruce lépe klouzat, zatímco jí váš jazyk bude prozkoumávat, ale ovocný lubrikant zajistí vzrušující zážitek.

Líbejte její tělo odshora až dolů nebo stehna směrem nahoru, aby se prohnula směrem k vám.  Vystupňováním očekáváni bude její vyvrcholení mnohem intenzivnější.

Začněte jemně , zrychlujte a zintenzivňujte postupně sání a lízání. Každá žena je jiná. Některá to má raději rychleji, jiná pomaleji, další je velmi citlivá a některé potřebují hodně stimulace než vyvrcholí. Zeptejte se své milenky, co se jí líbí. Jestli se stydí, řiďte se řečí jejího těla. Pokud k vám přisunuje svoje boky, pravděpodobně se jí to, co děláte, líbí...

Čím víc budete bádat, tím je větší šance, že narazíte na to správné místo. Některé ženy mají jednu stranu stydkých pysků citlivější než tu druhou, proto vyzkoušejte obě, ať zjistíte tu pravou.

Jestli zrovna moc nereaguje na stimulaci klitorisu, lehce zatlačte na stydkou kost, tak odkryjete klitorální kapuci (podobná mužské předkožce). To odhalí její  vysoce citlivou špičku - ale začněte zlehka, může to být bolestivé, pokud jste nepříliš jemní. Použijte spodní část jazyka, ta je ke stimulaci ideální.

Dobrý orál je stejně tak o rukou jako o ústech. Vsuňte do ní prst a stimulujte bod G. Rozevřete jí svými prsty. Držte její klitoris a lízejte ho, nebo jí nechte vést tím, že položíte její ruku na tu svou.

Povězte jí, jak moc si to užíváte. Některé ženy se necítí příliš jistě při orálním sexu. Když bude vědět, že milujete to, jak chutná, bude to přijímat sebevědoměji a to povede k lepšímu sexu pro vás oba.

Čím víc budete bádat, tím je větší šance, že narazíte na to správné místo