Breadcrumbs

50 odstínů hry

Zapojte do vztahu výstřední praktiky!

Zatímco někomu stačí ke spokojenosti 'vanilla' sex – tzn. obvyklé praktiky – jiného zvědavost zavede až k jistým výstřednostem (převlékání, svazování nebo anální sex). A někteří zajdou ještě dál.

Na výstřednostech není nic špatného a nikdo by vás za vaše fantazie neměl odsuzovat. Nicméně své touhy sdílejte postupně. Pokud vás rozpaluje naplácání na zadek, požádejte svého partnera, aby vás během sexu plácnul – snadnější je sdělit to ve víru vášně – a zjistěte tak jeho reakci. Jestli se vám líbí svazování, napřed požadujte, aby vás partner při sexu přimáčknul na postel. A v případě záliby v latexu mu nejprve ukažte na internetu obleček a uvidíte, co on na to.

Erotické příběhy jsou jemnou a vhodnou formou, jak se svěřit se svými touhami. Kupte svému milenci knihu, obsahující právě tu výstřednost, kterou máte tak rádi a požádejte ho, aby vám ukázal nebo nahlas přečetl část, která se mu líbí (pokud některá vůbec).

Případně, když jste si jistí partnerovou tolerancí, buďte upřímní. Zeptejte se, jestli chtxe vyzkoušet něco jiného, co ho vzrušuje a pochlubte se, co máte rádi vy. Tím, že vyslechnete partnerovy touhy, neodsoudíte ho a rozhodnete se je uskutečnit (jen když vás jeho výstřednost neodpuzuje), je pravděpodobné, že on udělá to samé pro vás.

Před uchýlením se k některé z forem BDSM (bondáž, dominance, sadismus a masochismus), i když jemných, stanovte si určité slovo jako tzv. bezpečnostní heslo. Mělo by to být slovo, které obvykle nevyslovíte během sexu (někdo  používá 'ne' a 'stop' jako součást výstřední 'hry').  Někteří lidé zvolí značení semaforu, přičemž červená znamená stop, oranžová zpomal a zelená 'jdi do toho'.

Hrajte si bezpečně, dobrovolně a s rozumem. To znamená přečíst si bezpečnostní zásady (skoro o každé výstřednosti se píše na internetu). Vyhněte se těmto praktikám, pokud je byť jen jeden z vás pod vlivem alkoholu nebo drog.  Věnujte se pouze věcem, které se líbí vám oběma.

Jestli vás rozpaluje anální styk, použijte velké množství lubrikantu. Jděte na to pomalu a opatrně. Mohou si jej užít jak ženy, tak muži, když je k tomu svede vzájemná touha. Nemusíte se cítit špatně, máte-li potřebu vyzkoušet si různé věci.

Výstřední praktiky jsou skvělý způsob, jak okořenit váš vztah, budovat vzájemnou intimitu a důvěru. Postavte se k tomu správně a sami uvidíte, kam až to povede.