Invisible

Náš dosud nejtenčí
kondom

ZHLÉDNĚTE REKLAMU

TENČÍ
NEŽ LIDSKÝ VLAS*

KLIKNĚTE A ZJISTĚTE VÍC

 

 

*průměrná tloušťka lidského vlasu 0,075 mm

EXTRA LUBRIKOVANÝ

  • Extra tenký pro pocit větší blízkosti
  • Průhledný a extra lubrikovaný
  • 100% elektronicky testován

Durex Invisible – náš dosud nejtenčí kondom

10 tipů pro zvýšení citlivostí, z níž se vám zatočí hlava

1. KOLOTOČ LÍBÁNÍ

Jde o jednoduchou hru v rámci smyslné předehry, která vám a vaší milované umožňuje střídat se v roli toho, kdo ovládá situaci – zároveň využíváte nejrůznější povrchy, což zvyšuje vaši citlivost k dotykům.

Oba stojíte – svlečení do půl těla, nazí nebo jen ve spodním prádle – a žena by měla začít líbáním partnera a zároveň ho jemně tlačit na svislou plochu nebo na zeď.

Po krátké chvilce by se „kolotoč líbání“ měl otočit: role se vymění a líbání se nyní řídí podle muže. Měňte si role, chcete-li, otáčejte se, vždy po několika minutách a snažte se opřít partnera zády pokaždé o jiný, nový povrch, například o chladivé, hladké okno a pak zase o hebké, sametové závěsy. Díky tomu budou u obou partnerů nervy v ramenou a na zádech obzvláště citlivé.

 

2. MALINOVÉ VLNKY

Neomezujte balzámy a masti jen na rty – jsou fantastické i na bradavkách.

Stačí jen troška balzámu na rty s ovocnou příchutí a bradavky budou hned vlhké, jejich barva se zvýrazní a vašemu milovanému budou skvěle chutnat. Můžete také zkusit potřít okraje

partnerových bradavek balzámem na rty s příchutí máty a docílíte chladivého pocitu.

Nezapomeňte, že vibrátory se nemusejí používat výhradně v oblasti genitálií. Máte-li vy nebo váš milovaný citlivé bradavky, zkuste je poškádlit malým vibrátorkem se zúženým zakončením.

 

3. SLEPÉ POČÍTÁNÍ PRO PÁRY

Invisible“ (neviditelný) je nejtenčí kondom z přírodního latexu, který kdy značka Durex vyvinula, a pomáhá vám maximálně zvýšit citlivost. Chcete-li ještě více prohloubit své pocity, můžete si ho zkusit navléct společně s partnerkou.

Muž z páru si může kleknout na postel a partnerka za něj. Nejdříve je kondom potřeba správně nasměrovat, a když si ho muž začne nasazovat, partnerka může natáhnout ruce okolo jeho boků a pomoci mu.

Další možností je nasazování kondomu Durex Invisible a pomalé počítání do deseti. Zakažte partnerce, aby se vás dotýkala, dokud nedopočítáte do konce – smí se jen dívat. Kratičká přestávka během nasazování kondomu také může zvýšit očekávání a dá vzniknout škádlivě svůdnému okamžiku.

 

4. VZRUŠENÍ PŘI ŠKÁDLIVÉ MASÁŽI BŘICHA

Říká se, že cesta k srdci muže prochází žaludkem – víte však, že masírováním jeho břicha během sexu dokážete také zvýšit citlivost jeho intimních partií? A může tomu tak být i u žen?

Zkuste během styku pohladit partnerku dlaněmi po bříšku, když budete nad ní. Nejdřív položte ruku těsně nad její stydkou kost a poté přejíždějte směrem nahoru přes pupík. Nakonec se znovu přesuňte na spodní část bříška a vše zopakujte.

Dotyky dlaní by měly být jemné, ale zároveň dostatečně silné. Tím se zlehka vytáhne její kůže v pánevní oblasti a bude napnutější a citlivější. Opakované pohyby směrem nahoru ji mohou přivést až k vyvrcholení.

 

5. POMOCNÁ RUKA

Varlata muže jsou neuvěřitelně citlivá, takže můžete experimentovat s objímáním rukou a hladivými pohyby směrem dolů, ovšem vždy postupujte pomalu a jemně. Vyvarujte se vyvíjení příliš silného tlaku a hrubého mačkání, pokud vám partner výslovně neřekne, že se mu to líbí.

Jistě si všimnete, že přibližně uprostřed šourku se nachází „spojnice“ nebo „můstek“ – jemné dráždění tohoto místa konečkem prstu může v partnerovi vyvolat pohádkově báječné pocity. A podaří se vám tak nejen uvést ho do světa nových pocitů rozkoše, ale i upevnit důvěru mezi vámi.

Věnujte velkou pozornost tomu, jak partner na vaše dotyky reaguje. Můžete ho i požádat, aby na stupnici od 1 do 5 zhodnotil, jak intenzivní pocit mu ten který způsob dotyku přináší. Jasná komunikace v tomto ohledu představuje mezi partnery cennou dovednost, kterou lze využívat během nejrůznějších experimentů.

 

6. DOUŠEK ČERSTVÉHO VZDUCHU...

Chcete-li zažít neuvěřitelný sex, naprosto zásadní roli může hrát, že se budete záměrně soustředit na proud vzduchu směřující do plic a naopak ven. Pokud se soustředíte na vlastní způsob dýchání, dokážete tím výrazně zvýšit citlivost svého těla a intenzitu vyvrcholení.

Za účelem navození správného způsobu myšlení, a také aby bylo jisté, že si s partnerem či partnerkou během sexu plně uvědomujete, jak dýcháte, měli byste sedět nebo ležet tvářemi k sobě a oba zhluboka dýchat „do břicha“. To pomáhá snížit stres a přináší uvolnění. Navíc se vám do krve dostane více kyslíku, což usnadní dosažení vyvrcholení.

 Během sexu zkuste stále vědomě dýchat zhluboka. Experimentujte: vdechujte a vydechujte nosem nebo ústy a přesvědčte se, jestli zrychlení nebo zpomalení dechu znamená změnu citlivosti v pánevní oblasti.

 

7. A INTENZIVNÍ VÝDECHY

Vraťte se k předehře a začněte tím, že jako smyslný nástroj stimulace těla milované použijete výhradně její způsob dýchání. To ji přiměje soustředit se plně i na ten nejméně znatelný pocit, čím se zcela rozvine citlivost její kůže.

Položte nahou partnerku na postel a rty přejíždějte po jejím těle. Vydechujte pomalu a o něco výrazněji než obvykle, aby na kůži pocítila teplo každého výdechu. Zároveň dávejte pozor, abyste se partnerky nikdy nedotkl. Sledujte křivku jejího krku a ramenou, přejeďte nahoru a dolů po nohách a pokračujte po linii zad.

Opepřete jí zážitek tím, že na kůži namalujete lubrikačním gelem Durex Play „stezku rozkoše“ a vydejte se po ní opět pouze s využitím vlastního dechu. Pocity, které lubrikační gel vyvolává, se umocňují právě proudem vzduchu.

 

8. ŘEČ KARETNÍCH BAREV

Zvýšení smyslné atmosféry v ložnici není jen o prohloubení fyzických pocitů – jde také o schopnost vnímat nálady, touhy, chutě a city svého milence či své milenky.

Klíčovou součástí zdravého vztahu je vyváženost toho, co si partner v sexuální oblasti bere a co naopak dává. Jen tak je jisté, že se oba partneři cítí žádaní, naplnění, a mají pocit, že o ně partner má zájem a stará se o ně. A tak si mohou být jisti, že partner opravdu dokáže vycítit jejich potřeby a pocity.

Vtipný způsob, jak zajistit, abyste oba byli zcela spokojeni, je ten, že si každý vyberete jednu karetní barvu: jeden z partnerů káry, druhý trefy. Kdykoli vám milenec či milenka vyhoví, dejte mu nebo jí kartu. Pokud má na konci měsíce jeden z vás daleko větší hromádku než druhý, nastal nejspíš čas promluvit si, jak by šlo partnera, který „dává“ víc, lépe uspokojit.

 

9. MATERIÁLNÍ DÍVKY (A CHLAPCI)

Známým (a skvělým) trikem je, když během sexu vsunete ženě pod zadek polštář, čímž jí přizvednete boky a pánev do úhlu, v němž má příjemnější pocity.

Zkuste jít ještě dál a použijte polštář s povlakem z látky příjemné na omak: například ze saténu či umělé kožešiny. Nebo můžete dokonce směle vyzkoušet i PVC. Nákup řady nejrůznějších povlaků na polštáře, které lze snadno vyprat, představuje rychlý, snadný a nenákladný způsob, jak si v posteli můžete hrát s materiály různých struktur.

Pod látku povlaku na polštář můžete vstrčit i vibrátor Durex a dát tak vzniknout zbrusu nové, vskutku inovativní hračce, na které partnerka může „ujíždět“, když ji bude tisknout mezi stehny, nebo se na ni položit, a umocnit tak stimulaci.

 

10. HRA S ČÍSLY – „69“ SE MĚNÍ NA „64“

Nastal čas přepočítat klasickou polohu „69“ na praktičtější polohu „64“. Jeden z partnerů leží na zádech a druhý na něm či na ní sedí obkročmo, s koleny po stranách a s odvrácenou tváří.

Partner nahoře se ohne, aby se věnoval orálnímu sexu, přičemž zvedá hýždě do vzduchu. Záda a stehna jsou ve tvaru „V“ a holeně stále spočívají na posteli v rovné poloze – je to trochu jako dopředu nakloněná číslice 4.

V poloze „64“ by měl partner dole používat ruce (nebo vibrační hračku, aby mohl partnerku laskat zezadu. Tak se otevírá přístup k vysoce citlivým částem těla a výsledkem jsou zcela nové, vzrušující pocity.