Durex kroužek rozkoše

Intenzivní potěšení pro něj i pro ni

JAK VLASTNĚ KROUŽEK FUNGUJE?

CO SE O NĚM ŘÍKÁ

Opravdu jsem při použití cítil znatelný rozdíl ve velikosti penisu. Stačilo se jen podívat dolů, vidět svůj ztopořený úd a výraz údivu v její tváří – to mě vzrušilo na nejvyšší možnou míru

Delší erekce znamená delší sex – a navíc i ona může dosáhnout orgasmu

Říkala, že cítila, jako by byl větší, a tak i její vzrušení bylo daleko intenzivnější

Zdálo se, že manželka si to více užívala, a tak jsem měl sám radost, že ji to víc těšilo

ZHLÉDNĚTE TV REKLAMU

Zjistěte, jak se můžete být hrdinové noci

Skvělý sex má neuvěřitelnou moc – dva lidé jsou si během něj velmi blízko.

Erekční kroužky (známé také jako kroužky na penis) pomáhají udržet pevnější erekci po delší dobu. To znamená, že si oba můžete užívat intenzivnějších, déle trvajících a příjemnějších sexuálních zážitků.

Jak to vlastně funguje? Kroužky rozkoše Durex jsou vyrobeny z pryže nebo silikonu a pomáhají zadržet krev v penisu, což vede k tvrdší a delší erekci. Na začátku vzrušení vysílá mozek do penisu chemické zprávy, které způsobí, že penis se naplní krví a naroste tak, že zcela vyplní pochvu partnerky. Pochva vyvíjí tlak na žilky v penisu, krev nemůže odtékat a výsledkem je erekce. Nasazení erekčního kroužku na kořen penisu během erekce dochází k napodobení tohoto stavu: krev nemůže odtékat žilkami a udržuje se tlak v penisu.

Díky silnější a tvrdší erekci si můžete užívat intenzivní potěšení, z něhož se vám doslova zatočí hlava – nic takového jste určitě ještě nezažili.

Buďte hrdinové noci s Kroužkem rozkoše Durex a vstupte do světa intenzivnějšího potěšení pro oba.

Intenzivní potěšení pro něj i pro ni